2752
2734

من ۸ماهه ازدواج کردم اوایل زندگیمون پر از عشق. بودو بهم اهمیت می‌داد اما الان تقریبا ۵ماهه بهم اهمیت نمیده چیکار کنم احساس میکنم برای تکراری شدم چیکار کنم😔؟

زیاد بهش نچسب ولی خودتو هم نگیر و تو قیافه نرو .وقتی زیاد دنبالشون میر ی ازت دور میشه

من کاربر خربوریدان نیستم فقط ایشون رو دوست دارم کارآگاهان سایت لطفاً ایشون رو اذیت نفرمایییید باتشکر،🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ببین همه توجه و فکر و ذکرت همسرته نباید اینطور باشه خودت رو با چیزی غیر فکر همسرت سرگرم کن زندگیت به تعادل میرسه

من کاربر خربوریدان نیستم فقط ایشون رو دوست دارم کارآگاهان سایت لطفاً ایشون رو اذیت نفرمایییید باتشکر،🥰
اره راس میگی😔

خودت هم مثل سابق شور و شوق داری ؟ 

زندگی واقعی مثل فیلما نیست مطابق میل و انتظار ما پیش نمیره زندگی پر از فراز و نشیب است

باید از راههای دیگه عشق و علاقه را پایدار نگه داشت 

🪻🌻💫 هرگز تسلیم نشوید امروز سخت است و فردا سخت تر…اما پس فردا روز روشنی برای تون خواهد بود ✨👌 https://abzarek.ir/service-p/msg/1884390
ببین همه توجه و فکر و ذکرت همسرته نباید اینطور باشه خودت رو با چیزی غیر فکر همسرت سرگرم کن زندگیت به ...

دقیقاً درسته ولی مشکل اینه کسی تعادل دوست نداره همه عشق و محبت بیش از اندازه دوست دارن و همون‌جوری که در همه ی جوانب به کم یا متوسط راضی نیستیم در عشق و محبت هم کم دوست نداریم و خواهان بیشترین هستیم 

🪻🌻💫 هرگز تسلیم نشوید امروز سخت است و فردا سخت تر…اما پس فردا روز روشنی برای تون خواهد بود ✨👌 https://abzarek.ir/service-p/msg/1884390
ببین همه توجه و فکر و ذکرت همسرته نباید اینطور باشه خودت رو با چیزی غیر فکر همسرت سرگرم کن زندگیت به ...

نه عزیزم خیلیم درگیرش نیستم 

فقط تازگیا دختر خالم عقد کرد وقتی اونارو میبینم احساس میکنم من بدبخت شدمو عشق اونا تازه شروع شده و مال من تموم شده 

اخ اگه منم نرم اونم نمیاد

چرا میاد تو صبر نداری،🤭درکت میکنم منم این روزها رو گذروندم الان بعد دوازده سال میگم کاش یکم فاصله می‌گرفتم ازش ببین منظورم دور شدن و دوست نداشتن و اینا نیست ما کلا ذاتمون اینجوریه که دوست داریم همش در حال عشق بازی و بغل و اینا باشیم تا یه حدش خوبه ولی از یه جایی به بعد مردا رو فراری میده یکم برا خودت حد و حدود بذار منظورم این نیست که تحویلش نگیری ولی برای خودت سرگرمی ایجاد کن زنی که هدف داره و مشغوله برای مرد جذاب تره تا زنی که همش بخواد ازش آویزون بشه و دنبالش باشه البته یه چند سالی که بگذره رفتارت پخته تر میشه و خودت اینا رو متوجه میشی ولی خب اگه الان بتونی به این درک برسی ده سال از من جلوتری،✌️

بیشترشم کنیم سرشون گیج میره

بله وقتی که زیاد شده سرشون گیج رفته و زده شدن حالشون بهم خورده چون ظرفیت شون نداشتن باید به اندازه و مطابق ظرفیت باشه 

خودت هم مثل سابق شور و شوق داری ؟  زندگی واقعی مثل فیلما نیست مطابق میل و انتظار ما پیش نمیره ...

شورو شوق دارم ولی راستش چون در مقابل خانوادش ازم حمایت نکرد برای همون سرد شدم 

2706