2752
2734

سونو هام خوب بود غربالگری اولم خوب بود ولی ازمایش غربالگری دومم مشکل داره الان عکسشو میزارم بگین کسی این مشکلو داشته؟برام سلفری نوشته ولی تاجوابش بیاد من میمیرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سی سالمه بعد سه تا سقط بچه اولم چیزی میدونین؟توروخدا بدون رودروایسی بگین

تو فانیل درجه یک خودتون یا همسرتون بچه ای بوده ک از نظر سلامت مشکل داشته باشع..! مثلا سندورم دوان؟ 

دختر دایی مادرشوهرم داره 

نه اون دیگع درجه یک نیس. مثلا تو خونواده خودتون یا خونواده همسرتون همین. اگه نیست اصلا نگران نباش غربال گری اولی هیچ مشکلی نداشه و الان این ریسک بالا نزدع و درجه ریسک هم بالا نیس نمیخاد نگران باشی خیلیا بودن ک درجه ریسکشون بالاتر از این بوده و بچه شون هیچ مشکلی نداشته. ماهم این استرس رو کشیدیم ولی خداروشکر بچه سالم بوده نترس و نگران نباش هیچی نیس عزیزم توکل بخدا 🥰🙏🏻

نه اون دیگع درجه یک نیس. مثلا تو خونواده خودتون یا خونواده همسرتون همین. اگه نیست اصلا نگران نباش غر ...

خیلی ازت ممنونم ،بخدا ازدیروز خواب وهوراک ندارم همش دارم گریه میکنم ،اخه هاش سی جی چراباید اون همه بالا باشه ،تا الانم حالت تهوع دارم نگو بخاطر همون بوده دیگه،برام دعا کنید بانذرونیاز وباامپول و قرص باردار شدم الانم با قرص وامپول دارم پیش میرم

خیلی ازت ممنونم ،بخدا ازدیروز خواب وهوراک ندارم همش دارم گریه میکنم ،اخه هاش سی جی چراباید اون همه ب ...

توکل بخدا جانم. اصلا نگران نبتش. استزاحت کن. از استرس و اضطراب و گریه ب دور باش انشالله اصلا هیچی نیس بچه رو اذیت نکن با گریه هات خانوم😂🥰دعا میکنم ک فسقلیت سالم سالم باشه. راسی تو چندماهگی هسی؟ جنسیتش مشخص شده؟ 

توکل بخدا جانم. اصلا نگران نبتش. استزاحت کن. از استرس و اضطراب و گریه ب دور باش انشالله اصلا هیچی نی ...

ممنون عزیزم بله بیست هفتمه ،پسره دست خودم نیست چشام مثل ابر میباره ،حتی تو خوابم خوابای وحشتناک میبینم

ممنون عزیزم بله بیست هفتمه ،پسره دست خودم نیست چشام مثل ابر میباره ،حتی تو خوابم خوابای وحشتناک میبی ...

ای جانم🥰🤩مراقب خودت باش و اصلا هم دل نگران نباش. منم واسه ازمایش نی نی ابجیم کلی گریه کردیم دقیقا همین ازمایش غربالگری رو داده بود ولی چون ابجیم۳۳بود فقط یه خطا زده بود بعد ک جواب اومد ک هیچ مشکلی نداشته. خیلیا هستن ک درجه ریسکشون بالا تر هس و بچشون سالم بودع الکی نگران نباش. جواب ازمایش ۱۵الی۲٠روزه آماده میشه و نی نیت هیچ مشکلی نداره انشالله با خبر خوش باز بیای تو این تاپیک 🥰🤩🥰🤩

دختر دایی مادرشوهرم داره 

بچه ات پسره؟

حرف دل در دل بماند بهتراست!روزی خواهدامد دل من نیز روشن خواهد شد به هدیه ی زیبای خداوند که مدت هاست جای خالی اش در دلم لنگ میزند!💔😔
2706