2737
2734
عنوان

ناخنام+عکس..وسطی یا حلقه رو مشکی کنم زشته😞

| مشاهده متن کامل بحث + 9014 بازدید | 190 پست
اوکی من گرممه  فکر کردم همه جا گرمه  انگشت حلقه رو مشکی کن. بند انگشتی هم بهت نمیاد&nbs ...

باشه مرسی

تنهایی فقط صدسال  اولش سخته 🔴بابااااا من کاربر جدید نییییستم 😣 به دلیل مساعل امنیتی😎 قطع دسترسی شدن
رنگ لاکت یه جوری انرژی منفی میده

آره منم همین حسو دارم .. انگار جادوگر

قیافه من😑😑🔫وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته . کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم😑😑😑🔫

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
2740
😅 جادوگر شهر اوز

😂😂😂

قیافه من😑😑🔫وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته . کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم😑😑😑🔫
😂😂😂

هر مدلی بگی امتحان کردم اینو دلم نیومد امتحان نکنم😆

نظر مامانمم همینه

تنهایی فقط صدسال  اولش سخته 🔴بابااااا من کاربر جدید نییییستم 😣 به دلیل مساعل امنیتی😎 قطع دسترسی شدن
منم ترکیب زیاد میکنم واسه همین یکم دستم اومده کدوم رنگا باهم جالبتره  الان سفید بزن ب حلقت فک ...

خیلی خوشکله هم دستت هم لاکت هم ناخن و هم دستبند .. عالی😍

منم ترکیب زیاد میکنم واسه همین یکم دستم اومده کدوم رنگا باهم جالبتره  الان سفید بزن ب حلقت فک ...

اها باشه مرسی دوستم دستبندت خیلی قشنگه من پابندشو دارم طلاییش😍

2706