2752
2734

بچه ها میگن شستشو با مینی واش مثل همون شستن با دست زمان بره ... باز هم باید خودت لباسا رو آب بکشی. 

به نظرتون بخرم؟ برند خوبی میشناسید که معرفی کنید.

ممنون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من فریدولین دارم

لباسشویی اصلیم شستشوی ۱۴ دقیقه ای داره،اگه لباس خیلی کثیف باشه میندازم تو مینی واش و بعد میندازم تو لباسشویی رو ۱۴ دقیقه میذارم

ولی در کل خیلی به درد نمیخوره

من ک فوق العاده راضی بودم

چون بدون استثنا روزی یک یا ۲بار لباس بچه رو عوض میکردم

بعد هر ۳روز یکبار مثلا با پودر میریختم تومینی واش 

بعد ابشو میزاشتم خالی شه ی دورم بااب خالی میزاشنم قشنگ کف اش گرفته بشه ی ابکش میکردم

تمام

بعد هم خیلی تمیزتراز ماشین لباسشویی بود

هم وقتم گرفته نمیشد

حموم ودسشوییمون یکیه بعد اب وبرقکنار همن

روشوییمونم بزرگه من سر پا زود تو روشویی ابکش میکردم وتمام

فقط 22 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ماییم ک بی هیچ سرانجام خوشیم
من ک فوق العاده راضی بودم چون بدون استثنا روزی یک یا ۲بار لباس بچه رو عوض میکردم بعد هر ۳روز یکبار ...

بعد من تو بارداری لباس زیرامم تن تن عوص میکردم

بعد زایمان هم

حتی الان

چون زود عفونت میشم

خیلی تمیز میشوره

مال من مارک ۳/۵کیلوی پویا هست

فقط 22 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ماییم ک بی هیچ سرانجام خوشیم

ببین من دارم ولی تا بحال لباس بچه توش نشستم ، باهاش کتونی و لباس زیر و اینجور چیزا میشورم ،  سخته هی آب بریز خالی کن ، بعدم بچه ها یه لکه هایی میندازن رو لباس که لباسشویی بزور میشوره چه برسه به مینی واش

من با لباسشویی خودم جمع میکردم با پودر و مایع بچه میشستم

منم همین فکرو میکردم نگرفتم ... 

اما الان میبینم لباس بچه هرچقدرم جمع کنی چقدر میشن مگه برا لباسشویی... بعدم همش داره لباس کثیف میکنه

2706