2737
2734
عنوان

ناخنام+عکس..وسطی یا حلقه رو مشکی کنم زشته😞

| مشاهده متن کامل بحث + 8982 بازدید | 190 پست
منم ناخن ندیدم فقط به این موضوع دقت کردم😂😂

😂😂😂😂ما یکم کنجکاویم 😆

دفتر خاطرات 6 سال قبلمو پیدا کردم :) همش نوشتم کاش من و علی تا آخر عمر با هم بمونیم :|                  حالا نموندنمون هیچ :(          چرا هر چی فکر میکنم یادم نمیاد علی کیه ؟  :/

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دستات مدلش خیلی نازه کاش فقط یکم چاق میشد خیلی خیلی بهتر میشد

اره 50کیلوام فک کنم😐

تنهایی فقط صدسال  اولش سخته 🔴بابااااا من کاربر جدید نییییستم 😣 به دلیل مساعل امنیتی😎 قطع دسترسی شدن
2731
2740

مدل و رنگ ناخنات خیلی زشته 

قیافه من😑😑🔫وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته . کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم😑😑😑🔫
اره 50کیلوام فک کنم😐

خوش بحالت من آرزوی دارم لاغر شم 

امروز یکی تاپیک زده بود با عرق یونجه فکر کنم جواب گرفته بود چاق شده بود

شما هم امتحان کن

چون موقع چاقی پوست هم روشن تر میشه

فک کنم سفید خشکل تر بشه بااین رنگ من قرمز زدم با حلقه رو مشکی خوب بود خواستی بگو بزارم ببینی عزیرم

نیکی وپرسش😊 خب بزهر

تنهایی فقط صدسال  اولش سخته 🔴بابااااا من کاربر جدید نییییستم 😣 به دلیل مساعل امنیتی😎 قطع دسترسی شدن
2706