2733
2734
عنوان

ناخنام+عکس..وسطی یا حلقه رو مشکی کنم زشته😞

| مشاهده متن کامل بحث + 8978 بازدید | 190 پست
راستش رو بخوایی خدا خیر نده یه عده رو که واسه هر انگشتی یه مفهوم بد میذارن. ولی انگشت وسطی رو کاریش ...

وای اره😅

تنهایی فقط صدسال  اولش سخته 🔴بابااااا من کاربر جدید نییییستم 😣 به دلیل مساعل امنیتی😎 قطع دسترسی شدن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

23

یکی دوسال از من بزدگتری سنی نداری که دیونه الان خوشگل نکنی ازاین کارا نکنی کی میخوای بکنی؟

تنهایی فقط صدسال  اولش سخته 🔴بابااااا من کاربر جدید نییییستم 😣 به دلیل مساعل امنیتی😎 قطع دسترسی شدن
2728
میدونی چیه،فکرمیکنم واسه قروفر نباید پول بگیرم

تجدید نظر کن گلم اگه تو به خودت اهمیت ندی کسیم اهمیت نمیده 

خدایی نکرده پس فردا بخوای یه رنگ موی خوب برا خودت بزاری یا یکم خرج زیبایی دستات یا بدنت بکنی اونموقع شوهرت بهت پول نمیده بسا طلبکارم بشه 

تجدید نظر کن گلم اگه تو به خودت اهمیت ندی کسیم اهمیت نمیده  خدایی نکرده پس فردا بخوای یه رنگ م ...

اره درست میگی،شوهرم مردخوبیه،خودم یه جوریم همش میترسم ازم دلسرد بشه،هی میگم حالاکه خونه دارهستم بذارکمترخرج کنم 

اره درست میگی،شوهرم مردخوبیه،خودم یه جوریم همش میترسم ازم دلسرد بشه،هی میگم حالاکه خونه دارهستم بذار ...

وضع مالیتون خوبه؟؟

عزیزم ما وضعمون معمولیه ! ولی من سعی میکنم از خودم قافل نشم از چیزای کوچیک سروع کن ! من هرچن وقت یه بار برا خودم کادو میخرم ! مثلا روسری لاک ساعت ! منتظر نمیمونم کسی بهم کادو بده یا مقلا ساعتم کهنه بشه برم بکی بخرم! یا اپلاییون هرچن ماه یه بار برو خیلی خوبه همسرنم حالشو میبره مطمعن باش استقبال میکنه! برا خودت لوازم ارایش مارک خوب بخر نه از این اشغالا تا همسرتم عادت کنه که تو فقط چیزای خوبو کیفیت دار استفاده میکنی

2738
آره خخخخخ مرسی عزیرم قربونت چشات قشنگ میبینه ❤ بیشترشون گلدن رز هس لاکای من راضیم ازشون چندتایی هم ...

ممنون

قیافه من😑😑🔫وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته . کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم😑😑😑🔫