2737
2734
عنوان

ناخنام+عکس..وسطی یا حلقه رو مشکی کنم زشته😞

| مشاهده متن کامل بحث + 9015 بازدید | 190 پست

فازتون و درک نمیکنم؟!

راجع ب رنگ لاک نظر خواستن یکی میگه دستت اِله اون یکی میگه مدل ناخونت بِله لباست چرا فلانه

بابا ب شما چه اخه؟

دنیا را بغل گرفتیم گفتندامن است...                                  هیچ کاری با ما ندارد                                            خوابمان برد بیدار شدیم دیدیم                                       آبستن تمام دردهایش شده ایم...ツ
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هر مدلی بگی امتحان کردم اینو دلم نیومد امتحان نکنم😆 نظر مامانمم همینه

بنظر من ناخن مستیل کوتاه ب دستات بیشتر میاد .. بازم خداروشکر ..گفتم الان ناراحت میشی

قیافه من😑😑🔫وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته . کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم😑😑😑🔫
2731
فازتون و درک نمیکنم؟! راجع ب رنگ لاک نظر خواستن یکی میگه دستت اِله اون یکی میگه مدل ناخونت بِله لبا ...

خاصیت ماخانوماس عزیز دل جزیی نگریم 😉

تنهایی فقط صدسال  اولش سخته 🔴بابااااا من کاربر جدید نییییستم 😣 به دلیل مساعل امنیتی😎 قطع دسترسی شدن
منم به خاطر وضو و غسل ناخن نکاشتم خیلی دوست دارم مرتب لاک میزنم و موقع وضو پاک میکنم خیلی سخته

نمازی بزن

قیافه من😑😑🔫وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته . کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم😑😑😑🔫
2740
خاصیت ماخانوماس عزیز دل جزیی نگریم 😉

و گاهی فضول😬😁

دنیا را بغل گرفتیم گفتندامن است...                                  هیچ کاری با ما ندارد                                            خوابمان برد بیدار شدیم دیدیم                                       آبستن تمام دردهایش شده ایم...ツ
بنظر من ناخن مستیل کوتاه ب دستات بیشتر میاد .. بازم خداروشکر ..گفتم الان ناراحت میشی

نه عزیزم اونم امتحان کردم عکسشم گزاشتم بچه ها خیلی استقبال کردن الان دوباره میزارم

تنهایی فقط صدسال  اولش سخته 🔴بابااااا من کاربر جدید نییییستم 😣 به دلیل مساعل امنیتی😎 قطع دسترسی شدن
عه تو یبار دیگه اینو بهم گفته بودی خخخخخ مرسی فداتشم لطف داری❤❤

عه تو همونی خخخخ واقعا سلیقت عالیه رنگ ناخنات دستبندات خیلی خوشم میاد .. مارک لاکت چیه؟ معمولا از چ برندی استفاده میکنی 

نمازی ماته من اینه ای میزنم

خب برق ناخن بزن روش بعدشم دم ب دقیقه لاک پاک کن زدن داغون میکنه ناخن و پوستتو

2706