2733
2734
عنوان

به روی همسرم نیاوردم فهمیدم دروغ میگه ولی خیلی دلم شکسته

| مشاهده متن کامل بحث + 4264 بازدید | 151 پست
چقدر پیچیده کردی  همسری که بخام انقدر عجیب غریب باهاش حرف بزنم به چه دردم میخوره

ایشون مشکل داره باهمسرش عزیزم راهکارایشونوگفتم درباره روابط شماچیزی نمیدونم راهنمایی مختص ایشون بوده نه شما

وقتی کسی میاددرددل میکنه وراهنمایی سنجیده بخوادمثل دختربچه ۱۴ساله نمیشه نوشت بروطلاق بگیر مهرتوبزاراجرا و و و

نه جانم بهمین راحتی هاهم نیست وقنی بایه تغییررفتارمیتونی اونجورکه دلت میخوادزندگیتوتغییربدی کوتاهی میکنی؟

وبعدها یکی دیگه بیاد برات اوردر بده؟

حیفه عزیزدلم حیف

بااحترام لایک نکنید  

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

اصلا این پیامای طولانی رو نفرست

پیام همیشه باعث سوء برداشت میشه

بعدم شما تا حالا کوتاه اومدی، یه دفعه همه ی خواسته هات رو میگی ممکنه بدتر بشه یا شک کنه که چی شده

تو شرایط اروم کم کم خواسته هات رو بگو و برای نیازهات کوتاه نیا

از حالا هم بدون صد خودتو نزاری و همیشه پس انداز داشته باشی و تو شرایط خاص جوگیر نشی رو کنی

به هیچ عنوان هم نگو موجودیشو دیدی

اگه شاغلی توم یه هزاری نده قسط رو بگو ندارم مثل خودش بگو من من این ماه ندارم تو بده و ماهای بعد هم این رویه رو درپیش بگیر و از پول خودت پسنداز کن که محتاج دروغای اون نشی ۵۰ هزار بده بهم و... چه زشته که یه مرد پول تو جیبی زنشو نده درحالی که داره واقعا ناراحت شدم برات من بودم میزدمش تا جون داشت😂💔

کاربر جدید نیستم به دلایلی کاربری قبلیم رو تعلیق کردم🚶‍♀️

بدون اغراق با خوندن ریپلای های که برای بقی زده بودید اولین بار همچين ادم منطقی و با درک و عاقلی تو نی نی سایت دیدم افرین بهتون 🧡

کاربر جدید نیستم به دلایلی کاربری قبلیم رو تعلیق کردم🚶‍♀️
اسی همسرت منو حرص میده جای تو  من جای تو بودم سهم اونو از خونه میدادم جای ماشین خریدن میرفتم س ...

سلام عزیزدلم

خونه ما قصه اش سر دراز داره و اگر داستانش رو بشنوی روزی هزار بار منو لعنت میکنی بخاطر اشتباهم ولی اشتباهی هست که کردم دو سال پیش و نه راه پس دارم و نه راه پیش و الان تنها کاری که میتونستم بکنم این بود حداقل سندش به نامم باشه فقط در همین حد بدون همه مالکیت این خونه رو متعلق به شوهرم و خانوادش میدونن و من حداقل تا زمانی که نتونم دو میلیارد جم کنم با حفظ نرخ تورم و کلا این خونه رو عوض کنیم بریم یجا دیگه نمیتونم از این داستان رها بشم واسه همین فک میکنم اگر اونقد جم کنم هم بهتر اینه یه خونه سبک تر به نام خودم بردارم بدم اجاره ؛ اینم توش زندگی کنیم منطقی تره (این خونه تو یه محله نسبتا خوب مرکز آستانه قیمتش کم نیست)

که خودت میدونی با حقوق کارمندی همو پولو هم جم کردن خیلی زمان میبره هر قدرم زرنگ باشم.

بخدا امشب گفته بیا بریم دور بزنیم 

یه ماشین هی بوق میزد اینم برگشت فحش داد! طرف زد دنبالمون با وساطت من ول کرد رفت 

بخدا خسته شدم

حالا چرا بهم ریخته قراره من بهش پول بدم اون فقط ماشین عوض کنه

خیلی خستم به خدا

من مرد زندگی خودم که هستم هیچ

مرد زندگی شوهرم هم هستم

خانوادم هم اندازه یه پسر بزرگ ازم توقع دارن دیروز مامانم زنگ زده بیا طلاهاتو بفروش یه زمین بخر برا ما خونه درست کن بخدا انگار من سر گنج نشستم

این ک نگرانی نداره . اولا ک خداروشکر دارید و میتونید خرج کنید دوما موقعه رابطه ها از این روش استفاده ...

عزیزم حس میکنم قبلا یبار این حرف رو شنیدم

من همیشه هرجوری شوهرم دلش بخواد باهاش راه میام مخصوصا تو رابطه هیچی براش کم نمیذارم

با اینکه شاغلم اکثر مواقع هر شب دوش میگیرم 

همیشه موها و تنم سعی میکنم بوی عطر بده و ...

هیچوقت هم منتی سرش نداشتم

از شانس من شوهرم از روز اول رابطه براش اولویت دهم زندگیش هم نبود خودت حساب کن دیگه نصف قدرتی که یه زن بدست میاره همین قضیه اس من توش صد باشم شوهرم ۳۰ براش کافیه!!!

وقتی یکاری میکنه ازش تشکر میکنم خودش قشنگ حس میکنه تا چند روز حال من خیلی بهتره

اما اشتباه زندگیم میدونی کجاست؟

کنترل مسائل رو به دست گرفتن

درست کردن همه چیز

کنار اومدن با همه چیز

نخواستن و در عوض ارائه دادن 

حمایت گر بودن و ...

حالا فک میکنی شوهرم بدش میاد اصلااااا

یه زن با یه مشکل روحی رفته یکی پیدا کرده که قشنگ جای این زخم رو براش پر کنه

حالا من خودمم بخوام بکشم کنار شوهرم نمیتونه تغییر کنه

عزیزم رابطه جنسیتون خیلی کارکن تنوع و.... احترام بزار بعدازیک ماه مرتب هم کلامی هم عاطفی اینکاروان ...

سلام دوست قشنگم ممنون از راه حل های عالیت

حقیقتش

من کلا دختر احساساتی هستم و فوق العاده با قربون صدقه با شوهرم حرف میزنم 

هر شب کلی میبوسمش 

انقد که بهش میگم دوستت دارم اون نمیگه

انقد که من واسه رابطه شور و اشتیاق دارم اون نداره

انقد که من به نظافت اهمیت میدم اون نمیده

واسه خرید نون دروغ چرا نه تشکر نمیکنم 

ولی وقتی میوه بخره یا با دست پر بیاد کلی تشکر میکنم چون خیلی براش مهمه توجه کنم به خریداش حتی اگه گوجه پیاز باشه 

فقط غذا با وضو درست نمیکنم

البته از لحاظ نرمی شوهرم خیلی عاشقمه فقط خسیسه

واینکه غیر مستقیم اصلا روش جواب نمیده خودش رو میزنه به اون راه کلا

تازه مستقیم هم بگی گاهی توجه نمیکنه و خودش رو سرگرم نشون میده ...

ولی من دوست دارم همسرم اونقدر پول داشت که می تونست مخفیانه برای خودش پول داشته باشه  چه اشکالی ...

افرین اگر برای زندگیمون هزینه کنه نه وقتی میدونه من به اندازه کرایه راهم یا پول کتاب دانشگام اونم ترم آخر اونم درس آخر پول ندارم بخواد دریغ کنه

وگرنه کی بدش میاد شوهرش پول داشته باشه 

چرا خونه به نام توعه  شاید از اون بابت پول نمیده بهت

عزیزدلم با هم خریدیم خونه رو

اول سه دنگ سه دنگ زدیم

هی مامانش میگفت بیا ۳ دنگتو بزن بنامم و کلیییی داستان ها که طولانیه

در نهایت تصمیم جفتمون البته با اصرار من بخاطر رفتارای خانوادش که عملا ۶۰۰ _۷۰۰ میلیون تومن سرمون کلاه گذاشتن و شوهرم نمیتونست جلو خانوادش وایسه سند شد به نام من

ببخشید چجوری تو ۳ سال انقدر خوب پیشرفت کردین  درامدتون خوب هست؟

سلام عزیزم من از سال ۹۱ کار میکردم

از همون اویل هم طلا پس انداز میکردم

درآمدم هم بد نیست

این سه سال چون ازدواج کردم در واقع شوهرم بیشتر پیشرفتش مشخص شده من که از قبل هم داشتم

2706