2737
2734
سلام دوستای خوبم....

13فروردین بیبی چکم مثبت شد
14فروردین از خون دادم و بتام 157 شد
15فروردین موعد پری بود که نیومد

دیگه به هر زبونی که بلد بودم از خدا به خاطر هدیه ای که داده بود تشکر کردم حالا چه کارا کردم بماند...

29فروردین یکهو موقع اذان ظهر بود که رفتم w.c تا بعدش وضو بگیرم که دیدم بدون هیچ دلیلی خونریزیم شروع شد

الان 3 روزه که نی نیم سقط شده و نمیدونم چه بلایی داره سرم میاد تازه اخر هفته 6 بودم منتظر بودم که برم صدای قلب نازشو بشنوم
که یکهو دیدم از بدنم خارج شد خیلی لحظه دردناکی بود که امیدوارم هیچکس تجربش نکنه...

دوست جونیا فکر میکنید چند روز طول بکشه تا کامل دفع بشه؟؟؟
یعنی ممکنه به کورتاژ احتیاج پیدا کنم؟؟؟؟؟
راستی دکتر گفت به خاطر الودگی هوا این مسایل زیاد شده در ضمن اموکسی سیلین داده تا دچار عفونت نشم تا کی باید به خوردنش ادامه بدم؟؟؟؟؟؟

ممنون میشم راهنماییم کنید...
عزیزم خیلی سخته و امیدوارم بتونی با این موضوع کنار بیای . غصه نخور عزیزم ، بازم باید خدا رو شکر کنی که این اتفاق توی 6 هفتگی و قبل از 6 ماهگی افتاد چون اونطوری خیلی به نی نیت وابسته می شدی غصه نخور عزیزم . دوباره 2 یا 3 ماه دیگه اقدام کن و مطمئنم خدا یک نی نی ناز و دوست داشتنی بهت میده . ایشالا خدا یار و نگهدار خودت و نی نیت باشه
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
عزیزم میفهمم چی‌ میگی‌،من هم دو بر سقط کردم خیلی‌ برات ناراحت شدم ،توی هفتهٔ شش چون جنین کوچیک است خودش دفعه می‌شه و نیاز به کورتاژ نیست حالا هر وقت سونو کنی‌ مشخص می‌شه،،غصه نخور فقط بدون خداوند هیچ وقت اشتباه نمیکنه حتما حکمتی بود انشالله به زودی مامان میشی‌
آخی الهی بمیرم. غصه نخور عزیزم ایشالله خدا به زودی یه نی نی گولوی سالم و خوشگل بهت میده. حتما حکمتی توش بوده. فکر کن اگه هزار تا مشکل دیگه پیش میومد .....
اگه 6 هفتگی بوده بعیده کورتاژ بخواد. آموکسی هم باید دوره اش رو تموم کنی معمولا یک هفته است.
2738
ممنون از همدردیتون...

اخه خدا خیلی بزرگه هیچوقت فکر نمیکردم که بخواد یه هدیه بد بهم بده و بعد بگه هدیم بد بوده پسش بده....
به خدا سخته خیلی سخته...خودمم ناراحت میشم که دارم اینجوری حرف میزنم اما......
نفس جان خیلی متاسف شدم میدونم سخته منم تجربه اش و داشتم مال من تو 3 ماهگی سقط شد ولی سعی کن روحیه ات و از دست ندی عزیزم چون کوچیک بوده به احتمال زیاد دفع میشه خودش تازه اگرم یک درصد کورتاژ نیاز باشه اصلا دردناک نیست خیلی راحته حتماً حکمتی توش بوده بازم خدا رو باید شکر کرد خیلی ها بعد تولد بچه شون و از دست میدن
نفس جان مطمئن باش که این هم از رحمت خدا ناشی می شه. و حکمتش. این همه بچه هایی که با بیماری دست و پنجه نرم می کنن. نمی تونی بگی خدا هدیه بدی به پدر و مادر اون ها داده. فقط میشه گفت خدایا مصلحتت رو شکر. تو همین سایت هستنکسانی که تو ماه های آخر بارداری نی نی هاشون رو از دست دادن مثل خود من که تو هفته 34 پسرم از پیشم رفت. فقط 6 هفته مونده بود به زایمانم.
یا کسانی که بچه های گلشون رو بعد از به دنیا اومدن و با کلی خاطره زیبا از دست دادن.
پس همیشه شاکر باش
راستی درسته که آلودگی هوا تاثیر زیادی بر روی جنین میذاره و ممکنه دلیل سقط تو هم همین بوده. به خدا توکل کن و آماده شو برای یه بارداری دیگه
سلام عزیزم..متاسفم از اتفاقی که برات افتاده...امیدوارم خیلی زود نی نی نازت صحیح و سالم و قوی برگرده پیشت
این آدرس کلوب پروازی هاست...همه مون اونجا حداقل یه بار تجربه مشابه شما داشتیم و کاملا درکت میکنیم....اگه دوست داشتی میتونی بیای اونجا و هم درد دل کنی و هم از تجربه های بقیه استفاده کنی....خیلی از خانومای این کلوب الان دوباره باردارن یا حتی نی نی هاشون دنیا اومدن...پس امیدتو از دست نده دوست خوبم....بوووووووس

http://ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=7001
نفس جان سلام:
منم تجربه ی تلخ تو رو داشتم . دقیقا 30 روز خونریزی داشتم. حالم از هر چی خونه به هم می خورد. بعد بتام اومد زیر 5. هنوز هم پریود نشدم. توکلت به خدا جون باشه. این شعر بهم خیلی آرامش میده.

هله نومید نباشی که تو را یار براند گرت امروز براند نه که فردات بخواند
در اگر بر تو ببندد مرو و صبر کن آن جا ز پس صبر تو را او به سر صدر نشاند
و اگر بر تو ببندد همه ره‌ها و گذرها ره پنهان بنماید که کس آن راه نداند
نه که قصاب به خنجر چو سر میش ببرد نهلد کشته خود را کشد آن گاه کشاند
چو دم میش نماند ز دم خود کندش پر تو ببینی دم یزدان به کجا هات رساند
به مثل گفتم این را و اگر نه کرم او نکشد هیچ کسی را و ز کشتن برهاند
همگی ملک سلیمان به یکی مور ببخشد بدهد هر دو جهان را و دلی را نرماند
دل من گرد جهان گشت و نیابید مثالش به کی ماند به کی ماند به کی ماند به کی ماند
هله خاموش که بی‌گفت از این می همگان را بچشاند بچشاند بچشاند بچشاند

التماس خیلی دعا...
گاه می اندیشم چندان هم مهم نیست همین مرا بس که... کوچه ای داشته باشم و باران... و انسان هایی که در زندگیم باشند که زلال تر از باران هستند.
2706