2733
2734
سارا جون اول از همه ممنون که نظرتو گفتی... دوم اینکه من خوشبختانه یا متاسفانه به این چیزا عقیده دارم با

اینکه شوشو دائم سرزنشم میکنه که تو یعنی تحصیلکرده ای و این حرفا چیه .... اما دست خودم نیست عقیده

دارم

اما تا حالا اینو نشنیده بودم و مطمئنم تو فامیل هم کسی نداره چون اگه داشتن تا حالا چیزی درموردش شنیده بودم
نفس جون خواهش می کنم چون خودم الان تو همین قضیه هستم کامل درک می کنم حالت چطور بوده و هست. فقط یه سوال بی ربط. بار اول چقدر طول کشید تا مامان بشی؟ البته می دونی که هر ماه فقط 25 درصد احتمال بارداری هست و این طبیعی هست که چند ماه طول بکشه.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اخی..... نفس منم به درد تو مبتلا شدم مال من قلبشم تشکیل شده بود ولی تو هفته 10 بودم که گفتن یه هفته است قلبش دیگه نمی زنه و باید سقطش کنی خوشبختانه من صبر کردم خونریزی ام زیاد شد و توخونهه افتاد کارم به کورتاز نکشید
من فکر میکنم تاریخ زایمانم که هر روز محاسبه اش میکردم که برسه چه حالی پیدا میکنم بچم درست روز تولد خودم به دنیا میومد اونقد براش ذوق داشتم
خدای مهربون ممنونم که زیباترین گل بهشتی رو به من هدیه کردی و من مادر شدم
CafeMom Tickers
سارا بانو میشه بگی اون مهره چیه؟ مثلا از جنس چیه ؟
راستی منم یکی از دوستای مامانم که دید لک بینی دارم و خوابیدم بهم گفت دعایی هست می خونن ند بار و گره می زنن و می اندازن تو گردنت قفل میکنه زنه حامله رو و باعث میشه بچش نیوفته بعد موقع زایمان باید حتما دربیارن تا زایمانش انجام بشه
من خندیدم گفتم بچه که نباید با دعا و قفل و اینچیزا بمونه باید خودش موندنی باشه
اما حالا که تو هم انیو گفتی یه کم عقیده پیدا کردم اینبار که بچم سقطشد شاید برای بار بعدی اینکارو کردم چطور میتونیم او نمهره رو پیدا کنیم ...
خدای مهربون ممنونم که زیباترین گل بهشتی رو به من هدیه کردی و من مادر شدم
CafeMom Tickers