2733
2734
نفس جان منم 1 سال پیش تازه وارد هفته 6 شده بودم که یهو دچار خونریزی شدم و سقط شد ..............منم تا چند وقت ناراحت بودم ..................ولی وقتی فهمیدم این حاملگی پوچ بوده و علت حاملگی پوچ چی هست تازه خدارو شکر کردم که خودش دفع شد و نیاز به کورتاژ نبود ...............خانمی در حاملگی پوچ اصلا جنینی تشکیل نمی شه ...............مال من دقیقا 10 روز خونریزیم طول کشید و پاک شدم و بعدش رفتم سونو گفت کاملا دفع شده ..............برو دکتر احتمالا می گه 1-2 ماهه جلوگیری کن و دوباره اقدام کن ...........به من گفت فقط 1 ماه جلوگیری کن ..................حالا هم اصلا ناراحت نباش اگه این جنین تشکیل می شد و خدای نکرده بچه ات مشکلی داشت ایا راضی به دنیا اومدنش ب
ودی ؟؟؟؟!!!!!!!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

غصه نخور عزیزم.....می تونم خودم رو بذارم جای تو و سعی کنم غمت رو درک کنم....حتما نی نی درست جا گیر نشده بوده ....به این فکر کن که عمر اون نی نی به این دنیا نبوده....اگه هم بیشتر می مونده توی دلت بازم عمرش به دنیا نبوده......بعضی چیزا دیگه از عهده ی ما خارجه....اصلا شاید هیچ وقت علتش رو هم نفهمیم اما با خودخوری کردن هم تغییری ایجاد نمی شه عزیزم...قبول دارم که خیلی خیلی سخته...اما امیدوارم که بزودی خدا دلت رو شاد کنه....امیییییید......این چیزیه که توی این شرایط کمکت می کنه.....سعی کن اروم باشی....منم برات صمیمانه دعا می کنم
نفس جان سلام عزیزم کاملا درکت می کنم من هم به تازگی این روزهای تلخ رو پشت سر گذاشتم البته من بار دومم بود ولی باز هم به اندازه اولی سخت بود و خدارو شکر به کورتاژ نکشید فقط میخوام بهت یه پیشنهاد بدم که خودم تجربه کردم چون خون زیادی از دست میدی خیلی ضعیف میشی حتما قرص فارماتون از داروخانه بخر و هفته اول روزی دوتا یکی صبح با صبحانه و یکی هم ظهر با نهار بخور خیلی بهت کمک میکنه و بعد از یک هفته روز یکیبه من خیلی کمک کرد هم حالتهای افسردگیم رو از بین برد و هم از بی حالی بیرونم آورد سعی کن قوی باشی اصلا بهش فکر نکن این هم میگذره حالا شما به صورت طبیعی حامله شدی ما ها که کلی هزینه میکنیم تا حامله بشیم چی بگیم خودت و شوهرت رو تقویت کن به شوهرت هم فارماتون بده و قرص فولیک اسید هم هردوتاتون مصرف کنید بیشترین دلایل این سقطها ضعیف بودن بدنهای خودمونه سعی کن خودت و شوهرت رو تقویت کنی امیدوارم به زودی بیای و خبر مامان شدنت رو بهمون بدی
2731
وای خدا جون اصلا" باورم نمیشه اینهمه دوستای خوب که واسه ادم وقت میذارنو به ادم امید میدن واقعا" جای خوشحالی داره...

از ته دلم خوشحالم کردینو بهم دلگرمی دادین از همتون ممنونم....

بازم اگه کسی هست که تجربه مشابه داشته باشه صمیمانه گوش میدم....
دوستم برای من هم پیش اومد دو ماه پیش که قلب کوچولوش دیگه نزد تو هفته ۹ کورتاژ کردم چون با دارو دفع نمی‌شد هنوز هم پریود نشدم .درد جسمی‌ می‌گذره اما مهم اینه که درد روحی‌ باعث نشه که درد جسمی‌ برگرده .امیدوارم که زودی از هر دو لحاظ خوب بشی‌
[smiley]s/sm06.gif[/smiley] [smiley]l/l_46.gif[/smiley] [smiley]s/sm_50.gif[/smiley]
مهتاب جونم من احساس میکنم جنین رو کاملا" در هنگام خونریزی دیدم البته اگه توهم نزده باشم دقیقا" از نظر شکل و اندازه شبیه همون چیزی بود که توی فیلما و کتابا دیده بودم(وای که چقد لحظه بدی بود) ... پس یعنی ماله من پوچ نبوده؟