2777
2789
سلام نفس جان.منم ماه پیش نی نیم تو هفته6 سقط شد.منم خیلی داغون شدم.ولی خدا روزیم کرد و بعدش رفتم مکه و اونجا خیلی دعا کردم تا خدا بعد از سفرم یه حاملگی سالم و موفق روزیم کنه.روحیمو به دست آوردم و خودمو تقویت کردم.الآنم تازه پاک شدم و منتظرم تا دوباره نی نی بیاد.تو هم خودت رو تقویت کن ویک ماه یا دو ماه جلوگیری کن.کورتاژ هم فکر نمیکنم لازم باشه.منم موقع سقطم از روز 6 به بعد خونریزیم خیلی کم شد مثل لکه بینی.این ماه درست موعدش پری اومد . مثل همیشه طبیعی بود....توکل بخدا.....برام دعا کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام نفس جون .. خیلی متاسفم عزیزم اما این اتفاقات تلخ جزیی از زندگیه ............. باید بپذیری و باهاش کنار بیای وگرنه عواقب تلخش تا مدتها تو جسم و روحت می مونه ............... من مرداد ماه سال گذشته دختر نازمو تو اوایل ماه هفتم بخاطر سوراخ شدن کیسه آبم از دست دادم ... خیلی غم بزرگی بود ... من زیاد فاصله ایی تا بغل کردنش نداشتم که خدا دوباره اونو برگردوند به بهشت ................ یه زایمان طبیعی سخت با 48 ساعت درد و بعدم کورتاژی سختی رو کشیدم .................. خیلی سخت بود خیلی نا امید شدم .. فکر میکردم دنیا به آخر رسیده ............. روزا و شبهای زیادی بخاطرش زار زدم و گریه کردم تا اینکه دلمو آروم کردم و سپردم به خودش گفتم هروقت خودت صلاح میدونی یه فرشته سالم و سلامت بهم بده که کنارمون بمونه ......... ماه پیش بدون اینکه انتظارشو داشته باشم خدا فرشته کوچولومو بهم برگردوند ................ الان یه ماهه که من دوباره دارم به روزای شیرین قبل برمیگردم ......................... ناراحت نباش خانمی .... به خودت روحیه بده ... باشگاه برو .... تغذیه ات رو کامل تر کن............ از خدا می خوام خیلی زود موقعی که برات بهترین زمان باشه فرشته نازتو سالم و سلامت بهت برگردونه و 9 ماه کنج دلت و یه عمر کنارت زندگی کنه
پارتی تم ........ ارائه زیباترین و شادترین تم های تولد .طراحی و چاپ انواع تم های مد نظر شما با بالاترین کیفیت و نازلترین قیمت . با تضمین رضایت شما http://old.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=29756 http://partythemeblog.blogfa.com/ http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=887910
سلام عزیزم . منم 2 هفته پیش سقط داشتم تو هفته هشت .حاملگی پوچ تشخیص داده شد .که منم یه چیزی اندازه یه قارچ دیدم ولی وقتی به دکتر گفتم گفت اون یه چیزی که الان اسمش یادم نیست و هیچ شباهتی به جنین نداره .خودتو ناراحت نکن .حتما حکمتی توش بوده .اصلا بهش فکر نکن و به روزایی که درپیش داری فکر کن.مطمئن باش همه چی درست میشه
ناراحت نباشششششش

منم یه بار این اتفاق برام افتاد و تو هفته 8 با خونریزی سقط کردم....... پوچ بود..... معمولا تکرار نمیشه....

3 ماه به خودت برس و خودتو تقویت کن و دوباره ....انشالله مامانی ......منم الان یه پسمل 28 هفته ای تو دلمه....

غصه نخوریا...... برای خیلی ها پیش میاد مخصوصا تو بارداری اول
دلتون برامون تنگ شد بياييد به اين آدرس اينستا گرام 00sarabanoo00
سلام عزیزان من هم شکم اولم هفت ماهم بود یه دختر بدنیا اوردم یه شب زنده بود ولی رفت شکم دومم شش ماهه باردار بودم براثر خونریزی یه پسرو از دست دادم شکم سومم خدا یه پسر خوشگلی رو بهم داد حالا هم بعد از شش سال گذاشتم تایکی دیگه گیرم بیاد فقط توکل کن به خدا
خداوند می فرماید من آنچنان به تو توجه دارم که گویی تو تنها بنده منی ولی تو آنچنان از من غافلی که انگار هزاران خدا داری....
سلام عزیزم اتفاقی که افتاد اگرچه سخته ولی بد نیست حتما مصلحتی داشته سقط معمولا نشانه نقص در جنینه به نظر من نبودن بچه خیلی بهتر از بودنش همراه با یگ نقصه.باز هم خدا رو شکر کن ایشالا به زودی صاحب یک نینی سالم بشی.
سلام عزیزم.منم آذر سال 87 تجربه ای مثل تورو داشتم. با این تفاوت که من حاملگی خارج از رحم داشتم و احتمال اتفاق چنین مساله ای مجددا وجود داشت. با تمام استرسی که داشتم بعد از 3 ماه با اجازه دکترم باردار شدم و آذر سال 88 یونسم دنیا اومد و با صدای گریه اش شادی به دلم اومد. اصلا غصه نخور و به خدا توکل کن. انشا الله سال دیگه همین موقع نینی ات تو بغلته عزیزم.
عزیزم اصلا وابسته چیزی که هنوز نمی دونی واقعا جنین بوده یا نه نشو و بهش فکر هم نکن.
اینو از کسی که تجربه حاملگی خارج از رحم و از دست دادن لوله و یه بار هم تجربه سقط داشته گوش کن.

این جور سقطها بیشتر به خاطر پوچ بودن یا اشکال کروموزومی اتفاق میفته که برای خیلیها پیش میاد.دکتر من گفت سقط حتی تا 3 بار هم موردی نداره و اگه بیشتر باشه باید دنبال دلیل باشیم.

بنابراین فکر خودتو درگیر نکن ...استرس نداشته باش و وقتی حالت از هر نظر خوب بود برای بارداری بعدی اقدام کن.
با تــوام حــوا… تـــو مــگر سیــب را پــوسـت کنـده خـورده بــودی کــه دنیــا اینــــگونـه پــوسـت مــا را مـی کنــد…..؟؟؟
بچه ها هرشب میام و نظراتتون رو میخونم شاید باورتون نشه وقتی میبینم که وقت میذاریدو راهنماییم میکنید و دونه دونه تجربه هاتونرو در اختیارم قرار میدید واقعا" خوشحال میشم و احساس میکنم اروم اروم دارم خودمو پیدا میکنم

صمیمانه از همتون ممنونم و براتون بهترینها رو میخوام و همچنان منتظر شنیدن نظرات بقیه دوستای گلم هستم
نگین جان من یه سوالی داشتم
دکتر شما متوجه شد که چرا حاملگی خارج از رحم داشتی؟
چون من با دارو درمان شدم دکترم متوجه نشد و حالا به من اجازه بارداری داده ولی من میترسم دوباره برام اتفاق بیفته.به نظرت لازمه عکس رنگی بگیرم ؟
نفس جان نی نی اول من هم تو شش هفتگی سقط شد. و کامل دفع شد. نیازی به کورتاژ پیدا نکردم. البته میدونم خیلی دردناکه ادم به همون جنین اندازه کنجد هم وابسته میشه.ولی توکلت به خدا. من دو ماه بعد از سقط دوباره باردار شدم و اگر خدا بخواد نی نی مرداد بدنیا میاد.سقط من هم مثل تو اتفاق افتاد یعنی خیلی ناگهانی رفتم دستشویی و خون دیدم.همونطور که دوستان گفتن معمولا بدلیل مشکلات کروموزمیه. هر وقت دکترت اجازه داد برای بارداری مجدد اقدام کن. دکتر منکه بلافاصله بعد از سقط و پاک شدن گفت می تونم مجددا اقدام کنم
2801