2733
2739
عنوان

اگه دخترتون تو سن پایین بخاد ازدواج کنه چکار می کنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 565 بازدید | 84 پست

اما خوب بدون شوخی سعی میکنم اول گارد نگیرم باش همراهی کنم بعدهم ریز ریز مضرات ازدواج تو سن پایینو بگم.حتما مشاور میبرمش و اگه باز اصرار داشت میذارم نامزد بشه البته اگر طرف واقعا کیس مناسبی بوده باشه

۹۸/۱/۲۰شروع رژیم باوزن ۸۰😔وزن فعلی ۷۶        هدف اول ۷۵🔐هدف دوم۷۰🔐هدف سوم۶۵🔐هدف نهایی۶۰😄🔐اینبار حتما موفق خواهم شد💪💪پیش به سوی خوش اندام شدن👍💃💃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من چون خودمم سن پایین ازدواج کردم از تجربه هام میگم بهش میزارم خودش تصمیم بگیره که میتونه از عهده ش بر بیاد یا نه

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           

تمام راهها رو براش میگفتم و دخترایی که زود ازدواج کردن رو موفق بودن یا نبودن رو بهش معرفی میکردم تا داستان زندگیمونوو گوش بده بعد خودش تصمیم درست رو بگیره .با دعوا زدن هیچ کاری پیش نمیره فقط با عمل  و راه درست میشه به دختر فهموند 

2731

محال ممکنه کمتر از ۲۵ سال شوهرش بدم ، براش توضیح میدم و در صورت لزوم مشاوره میبرمش .

اگر همچنان اصرار کنه ، از همه امکانات محرومش میکنم ، بدون حمایت من و پدرش میتونه بره ازدواج کنه. هیچ کاری براش نمیکنیم و قطع ارتباط کامل.

پ ن: بچه ی خودمه و صلاح میبینم اینطوری رفتار کنم.

انتخاب های من بر حسب علایقم هستن و لازم نیست با منطق دیگران جور در بیاد 
 جایی که ما زندگی میکنیم، دختر زیر 18 سال کودک در نظر گرفته میشه و ازدواجش ممنوعه. اگر فرد بالا ...

احیانا المان نیستی؟ چون قانون اونجام همینه

با این تفاوت ک اگه طرف مقابلشم زیر ۱۸ باشه جرم نیست

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖

به نظرم اگر خواستگار خوب و خانواده دار باشه چرا که نع دکتری که تو سن پایین بگه شوهر میخام اگر شوهر نکنه ممکنه یکاری دست خودش و خانوادش بده که هیچوقت نشه جبران کرد به نظرم بهترین کار اینه که وقتی خواستگار خوب بود دختر ازدواج کنه بره چون همچین دختری دل به درس نمیده بعدشم تو سن پایین ازدواج کردن مگه چه مشکلی میش میاد مثلا ماها که درس خوندیم و مثلا به یجا رسیدیم کجا رو گرفتیم ؟؟؟؟؟اخرش باید شوهر کرد و خونه داری و بچه داری 

بَعضی اَز نَشدنهای زندگیــت رو بزار بِحساب اینکه اگر میشدن خیلی بَد میشد،پس به خُــــدا اِعتماد کُن
2740
من قطعا بچمو جوری تربیت میکنم ک هیچوقت فک نکنه عروس شدن،مهم ترین کار عالمه!

صد آفرین....حرصم میکنه از اینایی ک فک میکنن تنها هنر و راه نجات و پولدار و خوشبخت شدن تو عالم شوهر خوبه. 

من زنم و به همان اندازه  از هوا سهم می برم که ریه های تو...میدانی؟درد آور است من آزاد نباشم که تو به گناه نیفتی. قوس های بدنم به چشم هایت بیشتر از تفکرم می آیند دردم می آید باید لباسم را با میزان ایمان شما تنظیم کنم!!!

اول از دست خودم عصباني ميشم كه حواسم به دخترم نبوده   

بعد بايد ببينم اون شازده كيه بعد هم اينكه با وجود خشم دروني شديد ظاهرو حفظ ميكنم و ازش ميخوام فعلا به درس و مشقش فكر كنه بعد از اينكه دانشگاه قبول شد اگر آدم حسابي بود( كه احتمالا نيست) بهش فكر ميكنيم

اول ازهمه همیشه سعی میکنم بهترین دوست دخترم باشم تا بتونه راحت حرفاشوبهم بزنه که بتونم راهنماییش کنم بعدم حتما دخترموپیش مشاورمیبرم تاباهاش صحبت کنه وقانعش کنه الان سن ازدواجش نیست

2706