2737
2739
عنوان

اگه دخترتون تو سن پایین بخاد ازدواج کنه چکار می کنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 565 بازدید | 84 پست
اره خب، اونا از ۱۴ سالگی رابطه جنسی دارن اما ازدواج اصلا! تازه اگه پسره هم سن باشه بزرگتر باشه جرم ...

دخترای ماهم بیشتر بخاطر کمبود محبت و همین روابط جنسی گول میخورن.. اگه پدر محبت فراوون به بچه هاش بخصوص دخترش داشته باشه اینجور نمیشه

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
من و دوستام درسخون بودیم ب نظرم خانوادمون ازش سو استفاده کردن هی گفتن درس درس درس درس ما هم مثل.. ...

اتفاقا الان که ۱۸ سالت شده و خوشگلتر شدی و چهرت از بچگی در اومده،

ارایش بهت بیشتر میاد، الان تازه بابد ارایشای ملایم و شیک دخترونه رو یاد لگیری،

تازه میتونی بهتره از گوشیت استفاده کنی و ...

بعدا از خانوادت متشکر خواهی بود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من به محض قبولي كنكورم ازدواج كردمً و الان دندانپزشكم...تا روز زايمان كلينيك بودم دوران دانشجويي و ي ...

احسنت 

باید طرز فکرهامون رو درست کنیم 

تا زندگی روشنتری داشته باشیم 

شما بعد قبولی تو دانشگاه ازدواج کردی، یعنب حدود ۱۸ سال، اما مثلا اگه ۱۵ سالگر ازدواج میکردی، میتون ...

من دقيقا ١٥سالگي خواستم با شوهرم عقد كنم كه پدرم اجازه نداد ولي اجازه داد باهم باشيم و شرطش برا ازدواج قبولي دانشگاه من و ارشد شوهرم بود،ما دقيقا ٤سال منتظر مونديم و اگه همين شوهرم بود بدون بچه مطمئنم بازم قبول ميشدم چون ٤سال اول زندگيمون همينجور بود و هردو با ذهن آروم به شدت درس ميخونديم 

2731
الان از چی شاکی هستی از این که خانواده مواظب بودن تو بچگی بچگی کنی و زود وارد دنیای بزرگسالی نشی؟ سن ...

حرف شما متین

منم ادمی نیستم ک هرگز هرگز دنبال دوست پسر باشم و این قر و فرای الکی باشم 

ولی....

من ب خاطر درس بچگی هم نکردم

از اونوقت ک یادمه ب خاطر امتحانا بیرون نرفتم و خونه بودم

انقد ک درس رو برام مهم کردن ،شایدم تقصیر خودمه مهم کردم براشون، دیگه هیچی اهمیت نداشته، حتی چیزای جزئی

حتی اگه حرفی از فضولیا و تفریحای تو مدرسه رو خونه میگفتم 

مامامم میگفت تو درس داری فکرت رو مشغول این چیزا نکن

حتی از اوقات فراغتمم درست استفاده نکردم، همش با استرس گذشت

من حرفم اینه 

الانم دارن جوری از ازدواج میگن ک انگار سی سالمه

مرا از رنج های عاشقی بیهوده ترساندی، فقط سربسته می گویم،   طبیب ازخون نمیترسد.
 مادر من هم به شدت دوست داشت من بعد از قبولی در دانشگاه ازدواج کنم. خودم تمایلی نداشتم. این ب ...

خوش بخت باشی عزیزم و قطعا موفق!

واقعا به خاطر شرایط ایرانه که انقدر خانواده ها دوست دارن دخترشون حتما ازدواج کنه،

البته الان بازم خیلب پیشرفت کرده،

و میشه امید داشت که دخترا هدفای دیگه ای رو هم جز ازدواج دنبال کنن

خوش بخت باشی عزیزم و قطعا موفق! واقعا به خاطر شرایط ایرانه که انقدر خانواده ها دوست دارن دخترشون حت ...

خیلی ممنون عزیزم، شما هم همینطور.

امیدوارم همینطور بشه که شما گفتید و خانواده ها برای دخترهاشون هدفها و آرزوهای بزرگتر از ازدواج داشته باشند در آینده..

به یـــــزدان که گـــــر ما خرد داشتیم/ کجا این سرانجام بد داشتیم 
حرف شما متین منم ادمی نیستم ک هرگز هرگز دنبال دوست پسر باشم و این قر و فرای الکی باشم  ولی... ...

این دیگه واقعن بده تک بعدی بودنم خوب نیس

اگر زندگی خانوادگی پرتنشی داریم و تحصیلات و تخصص در زمینه خانواده نداریم نسخه ناموفق زندگی خودمون را برای بقیه نپیچیم ! مثال: همه مردها فلانند، همه زنها فلانند، به شوهر رو نده، جواب بدیشونو با بدی بده، ازدواج نکن، ازدواج بکن، بچه بیار زندگیت شیرین شه... حسن ختامشم اینه که روانشناس و مشاور هیچی حالیشون نیس من خودم یه پا مشاورم!  شما اگه بیل زن بودی که در خونه خودتو سرسبز کرده بودی عزیزدل   
2738
واقعن آخر درس خوندنت این شد؟ آخر درس خوندن ما باسوادی، کار، استقلال مالی، استقلال فکری، عزت و احترام ...

واقعا براووووک احسنت به شما که واقعا از درس خوندنتون راضی هستید و نتیجش وکار و استقلال مالی و مهاجرت و .... بوده ما که صبح تا شب سگ دو زدیم و هرجا هم کار پیدا کردیم یا حقوق ندادن یا حقموبهترین جایگاه کاری رو پیدا کنن الان خیلی جاها که بهترین جا برای کار کردنه باید جای من و امثال من باشه اما یه عده بابا پارتی جاشون اون بالا بالا هاست البته دمشونم گرم چون هم شانس داشتن هم پارتی 

بَعضی اَز نَشدنهای زندگیــت رو بزار بِحساب اینکه اگر میشدن خیلی بَد میشد،پس به خُــــدا اِعتماد کُن
واقعا براووووک احسنت به شما که واقعا از درس خوندنتون راضی هستید و نتیجش وکار و استقلال مالی و مهاجرت ...

به نظر من درس خوندن و دانشگاه رفتن در هر صورتی بهتر از نخوندنه حتی اگه کسی انتخابش برا همیشه خانه داری باشه خود من ترجیح میدم یه مادر تحصیلکرده و اهل مطالعه و دنیادیده داشته باشم تا مادری که از همه جا بیخبر فقط منو به دنیا آورده باشه و تر و خشک کنه

درکت میکنم هممون گاهی از اینکه اونقدری که زحمت کشیدیم نتیجه شو ندیدیم ناامید میشیم و میگم درس چی بوود خوندم ولی واقعیتش اینه که هممون هرچی هستیم مدیون آموخته ها و تجربیاتمونیم

اگر زندگی خانوادگی پرتنشی داریم و تحصیلات و تخصص در زمینه خانواده نداریم نسخه ناموفق زندگی خودمون را برای بقیه نپیچیم ! مثال: همه مردها فلانند، همه زنها فلانند، به شوهر رو نده، جواب بدیشونو با بدی بده، ازدواج نکن، ازدواج بکن، بچه بیار زندگیت شیرین شه... حسن ختامشم اینه که روانشناس و مشاور هیچی حالیشون نیس من خودم یه پا مشاورم!  شما اگه بیل زن بودی که در خونه خودتو سرسبز کرده بودی عزیزدل