2733
2734
عنوان

اگه دخترتون تو سن پایین بخاد ازدواج کنه چکار می کنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 565 بازدید | 84 پست

کلا تو اکثر کشورای غربی ازدواج زیر ۱۸ ممنوعه. درستش هم همینه 

من زنم و به همان اندازه  از هوا سهم می برم که ریه های تو...میدانی؟درد آور است من آزاد نباشم که تو به گناه نیفتی. قوس های بدنم به چشم هایت بیشتر از تفکرم می آیند دردم می آید باید لباسم را با میزان ایمان شما تنظیم کنم!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فکر میکنم کجارو اشتباه کردم که بچه م بجای درس و مشق و دوست و خوشگذرونی برا ازدواج و بزرگ شدن عجله داره

اگر زندگی خانوادگی پرتنشی داریم و تحصیلات و تخصص در زمینه خانواده نداریم نسخه ناموفق زندگی خودمون را برای بقیه نپیچیم ! مثال: همه مردها فلانند، همه زنها فلانند، به شوهر رو نده، جواب بدیشونو با بدی بده، ازدواج نکن، ازدواج بکن، بچه بیار زندگیت شیرین شه... حسن ختامشم اینه که روانشناس و مشاور هیچی حالیشون نیس من خودم یه پا مشاورم!  شما اگه بیل زن بودی که در خونه خودتو سرسبز کرده بودی عزیزدل   
2728
به نظرم اگر خواستگار خوب و خانواده دار باشه چرا که نع دکتری که تو سن پایین بگه شوهر میخام اگر شوهر ن ...

اون یکاری ک دست خودش میده مثلا چکاری؟

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖

اییییین همه داستان هایی که نی نی سایتی ها در مورد ازدواج ناموفقشون تو سن پایین تعریف کردن به دردم می خوره  و براش تعریف می کنم.

اگه جواب نداد خوابوندن تو دهنش هم گزینه خوبیه.

who knows the truth? 
2740
صد آفرین....حرصم میکنه از اینایی ک فک میکنن تنها هنر و راه نجات و پولدار و خوشبخت شدن تو عالم شوهر خ ...

اونا ذهنشون محدوده،شوهر واسشون غول چراغ جادوعه😐

درصورتی ک زن مظهر آفرینشه،خودش باید بسازه

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖
من قطعا بچمو جوری تربیت میکنم ک هیچوقت فک نکنه عروس شدن،مهم ترین کار عالمه!

این دخترم خانواده خوبی داره و خواهرش موقع تحصیل تو مقطع دکتری ازدواج کرده، 

خانوادشم خیلی اهمیت میدن بل تحصیل و شغل و ...

اما این تحت تاثیر دوستای مدرسست،

چون جدیدا بعضی خانواده ها دختراشون رو دوباره تو سن خیلی پایین نامزد میکنن...

2706