2733
2739
عزیزم من اکثر تاپیکاتو خوندم تبریک میگم همسر شما یه شکاک و بددله اینو هرکی تاپیکاتو بخونه میفهمه چط ...

ميدوني چرا نفميدم چون ماراش تناقض داره، مثلا ما كلي با اينو اون رفت و امد داريم هميشه با جوونا اكيپ ميشيم ميريم اينور اونور، هر مدل شوخي و هر مدل پوششي هم داريم حتي تو گروها باهميم ، به اينا گير نميده اما به يه چيزايي گير ميده كه ادم باور نميكنه! نميفهممش!!!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ميدوني چرا نفميدم چون ماراش تناقض داره، مثلا ما كلي با اينو اون رفت و امد داريم هميشه با جوونا اكيپ ...

خب عزیزم جاهایی که خودش باهات مشکلی نداره ولی تنها باشی هزار تا فکر دربارت میکنه این بددلیه

❤️خدایا من ایمان دارم به اینکه هرکه دلش هوایی تو شود تو هوایش را داری❤️

خیلی خوبی بخدا من باشم تهدید بهکتکم کنه میگم گه میخوری دست روم بلند کنی دستت بهم بخوره خشتکت رو سرت میکشم 

بعدم با اون افتضاح داری نازش رو میکشی ؟ 

اصلا چرا اس بهش میدی به درک هرجا هست نگران شدن نداره که

آزاد شدم خوشحالم ننه 😃😃😃اانشالله آزادی قسمت همه 😁این بازگشت ظفرمندانه را از حبس سه چهار روزه به خودم تبریک میگم بحث سیاسی نکن میدونی که منم میدونم اونا هم میدونن پس من رو ننداز تو حبس سر چیزی که همه میدونیم
2742

ما كلي مهموني پارتي تولد ميريم كه شايد هركسي راضي نباشه با زنش باشه اما اين اوكيه بعد يه دفعه به قول دوستمون سر اينكه پسري از من شارز ساختمونو گرفته خونمو تو شيشه ميكنه من واقعا دارم ديوونه ميشم

خب عزیزم جاهایی که خودش باهات مشکلی نداره ولی تنها باشی هزار تا فکر دربارت میکنه این بددلیه

دقيقااااا آفرين به تو، ببين ما پارتيايي ميريم كه صد جور ادم توشه، اصلا نميگه چي بپوش چي نپوش، هرچقد لباسم لخت باشه يه تذكر نميده، اما مثلا نميزاره برم خريد زياد! ميگه خوب تيست  فروشنده نگاهت كنه با مانتو روسري چيو ببينه اخه

عزیزم من اکثر تاپیکاتو خوندم تبریک میگم همسر شما یه شکاک و بددله اینو هرکی تاپیکاتو بخونه میفهمه چط ...

یعنی چی تیریک میگم؟

ایشون الان حالش بده ماباید دل داری بدیمو حالشو خوب کنیم این حرفا چیه واقعا؟

2738
بچه ها ببخشيد ما اينجوري اس ميديم، هيچي من اس دادم يه جوارايي منت كشي اونم گفته كه نه تو قصدت اينه م ...

از لحاظ روانی مشکل داره برا یه اس چه تفاسیر چرتی کنار هم چیده 

تو هم میگفتی نه قصدم اینه جهت منافع آمریکا تو رو تهیج کنم از بس مهمی 😒

آزاد شدم خوشحالم ننه 😃😃😃اانشالله آزادی قسمت همه 😁این بازگشت ظفرمندانه را از حبس سه چهار روزه به خودم تبریک میگم بحث سیاسی نکن میدونی که منم میدونم اونا هم میدونن پس من رو ننداز تو حبس سر چیزی که همه میدونیم
یعنی چی تیریک میگم؟ ایشون الان حالش بده ماباید دل داری بدیمو حالشو خوب کنیم این حرفا چیه واقعا؟

ميدوني من الان فقط راه حل ميخام چون ديگه درست و فلطو نميفهمم

من با ادم احمق چيكار كنم حالم خيلي بده خاستم دعوارو كش ندم چون انرژيشو نداشتم اما حالم بدتر شد لطفاا ...

عزيزم مردا رو وقتي ناراحتن به حال خودشون بذار، اين سخت ترين كار دنيا براي خودمه ها، ولي معمولا ديدم موقع ناراحتيش وقتي ميرم حرف ميزنم حالم بهتر كه نميشه هيج بدترم ميشه

از همين حرص ميخورم

ول کن این قضایا رو گولش بزن یا ازش بخواه یا به هر طریقی بکشونش یه روانشناس شاید یه مشکل اساسی داشته باشه الان بفهمی بهتره

2706