2733
2734

من ی سری خیلی التماسش کردم دوسال پیش حاجتمو داد الان هرچی التماسش میکنم‌نمیده چون اوندفعه زدم زیر قول هام

امشب گفتمشون اگ‌چیزی ک بخام بشه ب نشونه میگیرم و نماز حضرت فاطمه ک ۱۰۰قدر و توحید دارع میخونم

دعا میکنی بش برسم؟ خیلی سختی کشیدم بخاطرش..یه صلوات برام بفرس   دعا کن اگ ازدواج کرد هیچوقت اپن روز منی نباشه تو این دنیا .چون مجبورم با خنده و شادی برم عروسیش نمیشه نرم ...خیلی بده دعام کن .خدایا امام زمان معجزه کنین برام😓لعنت ب اونشب ک تاصبح گریه میکردم😓دیدی فراموش نشدی عشقم...امام رضااااا تورو ب خدا کمکم کن دست تو دستش بیام حرمت 

دعام‌کنین چیزی ک‌میخام بشه و حاجتمو‌بگیرم 

دعا میکنی بش برسم؟ خیلی سختی کشیدم بخاطرش..یه صلوات برام بفرس   دعا کن اگ ازدواج کرد هیچوقت اپن روز منی نباشه تو این دنیا .چون مجبورم با خنده و شادی برم عروسیش نمیشه نرم ...خیلی بده دعام کن .خدایا امام زمان معجزه کنین برام😓لعنت ب اونشب ک تاصبح گریه میکردم😓دیدی فراموش نشدی عشقم...امام رضااااا تورو ب خدا کمکم کن دست تو دستش بیام حرمت 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمک نذر حضرت فاطمه معجزه میکنه

همه رو انجام دادم

2731

دلخور بودم با دلخوری به مادرم گفتم امام حسین و حضرت عباس که حاجتمو ندادن به مادرشون بگم شاید معرفتش بیشتر از پسراش بود حرف خوبی نزدم میدونم ولی خیلی ناراحت بودم همون ماه حاجتمو داد😍😍😍😍😍😍❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

۵۱۱۰ذکر یاخالقم خوندی؟

عه یادم رف... شما بودین بم گفته بودین بعد نماز مغرب پنجشنبه بخونم؟

2740
دلخور بودم با دلخوری به مادرم گفتم امام حسین و حضرت عباس که حاجتمو ندادن به مادرشون بگم شاید معرفتش ...

ای جااااانننننن😍😍

من انجام دادم جواب نداد🤦‍♀️🫠

من هردوباری که نذرکردم شد

یه بارم موقع اذان داشتم گریه میکردموازخدا کمک میخواستم به حضرت فاطمه گفتم تودختری میدونی دردم چیه کمکم کن....

بعدشبش که خوابم برد دیدم کنار یه مسجدروسکو نشستم دارم باصدای اذان گریه میکنم یهو یه خانم چادری نقاب دار اومددستشوگذاشت روشونم گفت گریه نکن همه چی درست میشه گفت کافیه فقط بگی یاحضرت فاطمه به حق حضرت زینب

من اینوچندبار گفتم زودمشکلم حل شدنمیدونم بخاطراین بود یانه

عه یادم رف... شما بودین بم گفته بودین بعد نماز مغرب پنجشنبه بخونم؟

هروقت دوست داری بخون حتی الانم میتونی شروع کنی به گفتن این ذکر فقط قبلش بسم الله کن صدقه بده ازخدا بخوا حاجتتو بده بعد پشت هم بدون حرف زدن یاخوردن چیزی روبه قبله۵۱۱۰ذکر یاخالق رو بگو دعاکن سریع دعات مستجاب میشه امشب یافردا بازمیخوام بخونمش ا بس معجزه اوره این ذکر

هروقت دوست داری بخون حتی الانم میتونی شروع کنی به گفتن این ذکر فقط قبلش بسم الله کن صدقه بده ازخدا ب ...

تقریبا چنددقیقه طول می‌کشه ؟

پس نصف شب میخونمش

من هردوباری که نذرکردم شد یه بارم موقع اذان داشتم گریه میکردموازخدا کمک میخواستم به حضرت فاطمه گفتم ...

عزیزممممم چه جالب🥲😍منم پس یه بار دیگه انجام بدم شاید اون موقع صلاح نبوده که اتفاق بیوفته 

تقریبا چنددقیقه طول می‌کشه ؟ پس نصف شب میخونمش

من اولین بار این ذکرو خوندم چون گیج خواب بودم و سرم دردمیکرد حدودا دوساعت نیم طول کشیدتا ذکرو کامل بخونم

بار دوم یکساعت نیم طول کشید 

بار سوم یکساعت یه ربعی خوندنش طول کشید

ولی ارزششو داره حتی ده ساعتم طول بکشه بازم میخونمش چون سریع این ذکرجواب میده

من هردوباری که نذرکردم شد یه بارم موقع اذان داشتم گریه میکردموازخدا کمک میخواستم به حضرت فاطمه گفتم ...

تو چقدر خوبی هیچ وقت حضرت فاطمه را قسم ندادم وقتی اینو خوندم بی اختیار اشکام جاری شد  

2706