2737
2734
بچه ها من خاستم فقط بياد خونه و اينكه بدونم كدوم گوريه

هرحا بود دوساعت تحمل کن میاد.تو اتفاقا نباید پیام بدی.اون اومد گلی دادوبیداد کرد.مگه کجا بودی با چهارتاخانم بیرون بودی.این چه اخلاقی دارهکباید دلخور باشی بدکنه که چه حرکت زشتی کرد پیش اونا.

خداوندا دخترم سالم و صالح باشه در پناهت.همه منتظرا زودی نی نی دار شن الهی.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه خانیایددعواکنیدولی مگه فینگیلیش نوشت چطوره که همه‌میگن بده؟من یک لیسانس مترجمی زبان دارم واسه هم ...

اگه فارسي مينوشتم خب ميفهميد ميخام به كسي نشون بدم 

خب شما که شوهرتو میشناسی چرا بهش نگفته رفتی. باید پیشبینی میکردی این اتفاق بیفته. اصلا درکت نمیکنم . ...

من كارم اشتباه ميدونم اما ببين اين ديوونه جواب حرف منو چي ميده! يعني من انقدر مريضم كه واسه اين ميگم بياد خونه 

2728
اگه فارسي مينوشتم خب ميفهميد ميخام به كسي نشون بدم 

اره منم منظورم همین بود...راحته خوندش

فقط 1 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تولدشوهرمه که نزدیکه🤗😍😉قبلا:  تولد عشقم دخترم  نزدیکه دیگه😊🙊🎈 💗🤗که هنوزمن نبودم که تودردلم نشستی 💜 فرفررررری من😍❤😺🤗❤  مخملک خودم🤩🤗💗 👑💗🤗👧💗دخترای من شماسرزمین من هستیدخیلی دوستتون دارم❤❤❤❤🤗🤗🤗🤗😍😍😍😍 شوهرعزیزم،جانی ودلی ای دل وجانم همه توووووو،دنیافقط دختراموشوهرم👭💁👧💏❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤.
هرحا بود دوساعت تحمل کن میاد.تو اتفاقا نباید پیام بدی.اون اومد گلی دادوبیداد کرد.مگه کجا بودی با چها ...

حركتش كه واسه دوستامم قابل درك نبود هنوز دارن تو گروه ميگن، خودمم ميدونستم سر ساختمونه اما خانوم اين نگهبان ساختمون واسه مادر شوهرم كار ميكنه، پيش اون آبرو نداريم هي قهر ميكنه ميره اونجا، خب ميفهمه اونم حتما دعوا شده اگه از دهنش در بره چي 

من با ادم احمق چيكار كنم حالم خيلي بده خاستم دعوارو كش ندم چون انرژيشو نداشتم اما حالم بدتر شد لطفاا ...

اصلا هم احمق نیستن.خیلی هم آقای مودبی هستن.هرکسی دیگه بود بااین‌دروغ زنش حتما دست روش بلند میکرد.شما اخلاق شوهرتو میدونی ولی پنهون کاری کردی.واقعا بعضی مردا خوبن ما خانوما خرابشون میکنیم.ببخش استارتر دیگه به شوهرت نگو احمق خودتو درست کن

❤❤❤خیلی بده یه آهنگ عاشقانه،تو رو یاد ۵_۶نفر بندازه...تمرکزتو رو آهنگ از دست میدی...!!!  
2740

عزیزم من اکثر تاپیکاتو خوندم تبریک میگم همسر شما یه شکاک و بددله

اینو هرکی تاپیکاتو بخونه میفهمه چطور خودت متوجه نشدی

غیر عادیه شکاکیاش

❤️خدایا من ایمان دارم به اینکه هرکه دلش هوایی تو شود تو هوایش را داری❤️
بچه ها ببخشيد ما اينجوري اس ميديم، هيچي من اس دادم يه جوارايي منت كشي اونم گفته كه نه تو قصدت اينه م ...

متن پیامتون رو خوندم اشتباه از توعه نباید پیام میدادی جنس مرد اینه منت بکشی بدتر میشن الانم دیر نشده دیگه نه پیام بده نه زنگ بزن

اصلا هم احمق نیستن.خیلی هم آقای مودبی هستن.هرکسی دیگه بود بااین‌دروغ زنش حتما دست روش بلند میکرد.شما ...

اينم اگه نميترسيد ميكرد اين كارو،زده بيرون كه اين كارو نكنه

اون از اون کارش که دوستیتونو تو دعوا یادت آورده و تو چشمت زده

اون از قضیه شار ژ ساختمون و پسره

اینم از این کارش

معلومه شکاک و بددله باید بره روانشناس 

❤️خدایا من ایمان دارم به اینکه هرکه دلش هوایی تو شود تو هوایش را داری❤️
2706