2733
2734
من با ادم احمق چيكار كنم حالم خيلي بده خاستم دعوارو كش ندم چون انرژيشو نداشتم اما حالم بدتر شد لطفاا ...

چرا حس میکنم شوهرتو اذیت میکنی😐

تو مملکتی ک به اسکیزوفرنی و توهم بگن طرف جن زدس و سراغ رمال ها برن مسلما رشدی صورت نمیگیره😀باشد ک رستگار باشید😁                                        دعا نویس اگ توانایی بهبود زندگی مردم رو داشت مسلما خودش باید فاقد هر گونه مشکل باشه😀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اصلاحسش نیس بخونم،یکی ترجمه کردصدام کنه😐

هيچي گفته بيا خونه زشته جلو عمو گفته برو اين فيلمارو واسه كسي بازي كن كه نشناست تو ميخواي ي كاري كني بيام بزنمت خون ب پا كنم بعدم ب گ و ه خوردن بيفتم 

وا چرا شوهرت اينجوريه اسي

از نوشتن ٦٦٦ جلويه اسمم منظوره خاصي ندارم همونجوري عدده ٦ رو دوست دارم 😁
2731
هيچي گفته بيا خونه زشته جلو عمو گفته برو اين فيلمارو واسه كسي بازي كن كه نشناست تو ميخواي ي كاري كني ...

خیلی ممنون مهربون😊

اگه این آخرین برگه..اگه این فصل پاییزه ..شریک این شرابی باش که توگیلاسامیریزه..اگه آخرین لحظه..اگه این آخرین روزه..بزاراون جنگلی باشم که مغرورونمیسوزه..همه روزای تبعیدوکنارتوسفرکردم..پناه لحظه هام بودی من ازتوبرنمیگردم...❤

به نظرمیادخیلی دوستت داره ولی نمیدونه چطوربیان کنه..

به نظرم اصلابهش محل نزار.‌.ببین‌خودش چکارمیکنه واردمجادله باهاش نشو...

چندساله ازدواج کردید؟

همسرمن اوایل عقدمون ازواسه شمابدتربود...یک بارمنوجلوی درخونه به خاطراینکه توی خیابون باهاش قهرکرده بودم ورفتم‌پارک که‌دلم اروم بشه به بدترین وضع ممکن.....ولی بعدابه غلط کردن افتاد‌.ومیگفت خیلیییی حساسم و...روی تو

فقط 1 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تولدشوهرمه که نزدیکه🤗😍😉قبلا:  تولد عشقم دخترم  نزدیکه دیگه😊🙊🎈 💗🤗که هنوزمن نبودم که تودردلم نشستی 💜 فرفررررری من😍❤😺🤗❤  مخملک خودم🤩🤗💗 👑💗🤗👧💗دخترای من شماسرزمین من هستیدخیلی دوستتون دارم❤❤❤❤🤗🤗🤗🤗😍😍😍😍 شوهرعزیزم،جانی ودلی ای دل وجانم همه توووووو،دنیافقط دختراموشوهرم👭💁👧💏❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤.
2738

خودتو عادت بده وقتی مردی رفت بیرون ازخونه تنهاش بزار.هیچ اتفاقی نمیفته.نه خودشو میکشه نه کار دیگه میکنه.اگه خواست خونه باشه حرف بزنه که بود تو خونه.منوشوهرمم دعوا میکنیم از خونه میزنه بیرون.تا قبل رفتن میگم نرو باشِاما وقتی رفت دیگه رفت دیگه تاخودش برگرده.اه اه.چقد از دعکا بدم میاد.خدا کنه هیچ زنوشوهری دعوا نکنن.همه شاد باشن.

خداوندا دخترم سالم و صالح باشه در پناهت.همه منتظرا زودی نی نی دار شن الهی.

بچه ها ببخشيد ما اينجوري اس ميديم، هيچي من اس دادم يه جوارايي منت كشي اونم گفته كه نه تو قصدت اينه منو عصباني مني كنترلمو از دست بدم بزنمت بعد مقصر شم!!!! نميام كه اينجور نشه!!!!!

انگلیسی خوندنی احساس میکنم مغزم دعوام میکنه میگه منو تو فشار و زحمت ننداز

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐

خیلی خودتاکوچیک میکنی/:

اشتباه اولت این بود که وقتی میدونستی شوهرت حساسِ رک وراست بهش میگفتی کجامیری واشتباه بزرگ همسرت این بودک اومده اونجااینکارو کرده ..

واشتباه دومت اینکه پیم میدی/: وقتی ناراحتت کرده بذاربیادجلو جبران کنه!من نمیگم قهرکن!نه/: میگم خودتا کوچیک نکن واسه اشتی جلو نرو ..

واینکه وقتی مردی میره بیرون ازخونه میخادتنهاباشه،بعدش برمیگرده اروم شده باهاش بحرف یاصبرکن اون بیادسمتت،بایدخودتاسرگرم میکردی پیم نمیدادی بهش،چون اینجوری خودتامقصرنشون دادی ..

من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست(:❤

بچه خانیایددعواکنیدولی مگه فینگیلیش نوشت چطوره که همه‌میگن بده؟من یک لیسانس مترجمی زبان دارم واسه همین خیلی بهم برمیخوره وقتی کسی میگه نفهمیدم‌چی نوشته و....

البته به کسی توهین نشه ها...ولی‌تنبل نباشیم‌اینم یک نوع رایج نوشتاره.

فقط 1 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تولدشوهرمه که نزدیکه🤗😍😉قبلا:  تولد عشقم دخترم  نزدیکه دیگه😊🙊🎈 💗🤗که هنوزمن نبودم که تودردلم نشستی 💜 فرفررررری من😍❤😺🤗❤  مخملک خودم🤩🤗💗 👑💗🤗👧💗دخترای من شماسرزمین من هستیدخیلی دوستتون دارم❤❤❤❤🤗🤗🤗🤗😍😍😍😍 شوهرعزیزم،جانی ودلی ای دل وجانم همه توووووو،دنیافقط دختراموشوهرم👭💁👧💏❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤.
2706