2752
2734

بچه ها 

سطح خانوادگی پسره از من بالاتره یعنی فرهنگشون بالاتره، ولی تحصیلات و اینامون برابره

اونا بالاشهرن ما تقریبا پایین شهر حساب میشیم

برای دوستی نمیخواما. فقط میگم یکم خودمو نشون بدم شاید عاشقم شه برا ازدواج بشه 😂

اما میگن پسرا اگه خودشونم عاشق بشن خانوادشون نمیذاره بره دختر پایینتر از خودشو بگیره. نظرتون؟🙂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

خوب این مدلی بد نیست که 😶به نظرم امتحان کنی بد نیست 

این جمله میمونه تا حماقتم رو فراموش نکنم !کاش میشد 🫀مو نشونت بدم تا ببینی چقدر تا ته وجودم ریشه کردی ولی نشد 🙃 دلم میخواد یه روزی خشممو روت خالی کنم ...تا دیروز همه جا اسم تو بود،یواش یواش همه چیز برعکس میشه 
اخه نمیخوام فقط دوست بشم ابزار سرگرمیش بشم

خب برا همین میگم جلف بازی در نیاری یه وقت 

ببین کار سختیه منم نمی‌دونم باید چیکار کنی 

ولی به هر حال تو دوستش داری و ارزش داره امتحان کنی . فقط خوب فکر کن بعد هر کاری میخوای بکن که اشتباه نکنی

خب برا همین میگم جلف بازی در نیاری یه وقت  ببین کار سختیه منم نمی‌دونم باید چیکار کنی  و ...

اها. ببین الان استوریو ریپلای کرده فقط یه 👍👍👍 فرستاده

من فقط لایک کنم یا گل بذارم😬

اره از نظر ظاهری من بهترم یکم ولی خو خانوادگی اون

اصلا اهمیت نده 👌🏻

منم از هر کی خوشم میاد و بالعکس ،وضعیتشون بهتر از ماست 😅به رو خودم نمیارم ...اعتماد به نفس داشته باش 🌿

این جمله میمونه تا حماقتم رو فراموش نکنم !کاش میشد 🫀مو نشونت بدم تا ببینی چقدر تا ته وجودم ریشه کردی ولی نشد 🙃 دلم میخواد یه روزی خشممو روت خالی کنم ...تا دیروز همه جا اسم تو بود،یواش یواش همه چیز برعکس میشه 
مرسی عزیزم 

خواهش میکنم 🌿