2737
2734
عنوان

میخوام برم بمونم خونه جاریم😆😆😆😂

| مشاهده متن کامل بحث + 2338 بازدید | 104 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا ارثش بخورن.مگه اون ساخته؟  هرکسی سهم خودش.مخواست انقد باج نده به زنش

نه خونه مال پدرشوهرمه اون چون هیچی جمع نکرده الان ترسش اینه که برادرا ارثشونوبخوان اونموقع بایدتو50سالگی بره مستاجری بچه هاشم بزرگن پسربزرگش 25سالشه میخواد یکاری کنه این خونه مال اون بشه سندجعل کرده ولی اگه کاربه شکایت بکشه دستش رومیشه چون سنداصلی که به اسم پدرشوهرمه  دست مادرشوهرمه چون هیچی جمع نکرده بقیه برادراخونه ماشین همچی دارن ولی اون هیچی آس وپاسه

ولی این شکمم بزرگ نمیشه آخه😕

حالا حالاها بزرگ نمیشه من پایان پنج ماه شکمم بزرگ شد

راستی برو خونشون بگو حاری جون حالم بده چشام سیاهی میره سرم گیج .ده مین بشین غذا میده میخوری میای پایین😎😎🙂

ولی زن حامله هرچی براش مهیا باش باز هوس میکنه گلم

جنگیدن بلدم، ولی بعضی هدف ها ارزش جنگیدن ندارن.
2731

وای من حامله بودم تا۴ماهگی ویار وحشتناکی داشتم فقط غذاهای کشکی میخوردم بعدصاحبخونمون گف چه غذایی میخوری اگه درست کردم بیارم منم باکلی خجالت گفتم فقط غذاهایی که توش کشک باشه چن روزبعدش صبح یه بوهایی از خونشون میومد بعدصداش اومد که به دخترش گف کشکارو سابیدی 😍منم خوشحاللللل از اینکه الان واسم میاره کله پاچه پخته بود باکشک که من عاشقشم😍😍😍 عاقا خلاصه منم تا ساعت۴عصر گشنه موندم تا کله پاچه برسه ولی واسم نیاورد😭وای هنوزم یادم میفته هوس میکنم هیچوقت فراموش نمیکنم

این نیز بگذرد...خدایا بابت همه چی شکرت ♥️🤝🏻🌱
آره باردارم 

وای عزیزم پس خیلی اذیت میشی 

منم تو مجتمع انواع بوها را میشنیدم ولی هیشکی را نداشتم یبار برام غذا بیاره 

ویار داشتم نمیتونستم اشپزی کنم وای تو اسانسور انواع بوها می اومد

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
وای من حامله بودم تا۴ماهگی ویار وحشتناکی داشتم فقط غذاهای کشکی میخوردم بعدصاحبخونمون گف چه غذایی میخ ...

وای عزیزم😔😔😩عجباحداقل نمیپرسید وقتی نمیخوادبیاره البته من کله پاچه دوس ندارم

وای عزیزم😔😔😩عجباحداقل نمیپرسید وقتی نمیخوادبیاره البته من کله پاچه دوس ندارم

نمیدونم فازش چی بود میومد میگف فلان چیزوپختم منم دلم هوس میکرد

یه بارواسم اش دوغ اورد ازبس بدمزه بود ریختم سطل اشغال

2740

اگ دلت کشیده بنظرم برو خونشون بگو بوی غذات میاد دلم میخواد یکم میشه بخورم .

من خودم بیرون میرفتم همسایه بغلیمون سبزی قورمه سرخ میکرد وای ک چقد دلم خواست رفتم ازش گرفتم گفتم ک بوش میاد دلم میخواد میشه یکم بردارم بنده خدا تویه کاسه ریخت نسشتم همونجا خوروم😄😄😄

اگ دلت کشیده بنظرم برو خونشون بگو بوی غذات میاد دلم میخواد یکم میشه بخورم . من خودم بیرون میر ...

وای عزیزم😃😃خجالت میکشم من چون باهاش صمیمی نیستیم امروز مهمون داشتم مامانم اومده بود خودم قرمه سبزی پختم هوسم خوابید

انقدبدم میادازاینجورآدما والا نمیخوادکاری کنه حداقل نگه 

فقط حرف میزد زنیکه یه فیلمایی سرم دراورد تن بدنمو میلرزوند خدا ازش نگذره

نه

شمابارداری باید خودش برات بیاره

چون بوی غذا بهت می خوره

من که دورا ز جون با دشمنم‌هم همینم

سلام خوبین ،من یه فروشگاه لوازم آرایشی و عطر دارم💄💄 .کیلینیک هدی لانکوم ویکتوریا هرچی بخاید 🌺🌺تازه اومدم تو سایت یه نگاه به تاپیکهام بندازین😊
2706