2733
2734
عنوان

میخوام برم بمونم خونه جاریم😆😆😆😂

| مشاهده متن کامل بحث + 2339 بازدید | 104 پست
میگم یه سوال چطوری میرسونه مهمانی بده  فک کنم کل حقوق شوهرش میره برا مهمانی  ...

منم ازهمین تعجب میکنم من یکی که نمیتونم صبح تاشب کارمیکنه بیچاره گناه داره مهموناام درک ندارن اونانبایدبمونن که خیلی زیادن ماهیچوقت نمیمونیم براغذا نمیدونم چیزی میارن یانه

ادم هرچقدرم دستپختش خوب باشه  بوی غذا دیگرون رو حس کنه دلش میخواداز اون غذابخوره  منظورم ...

عزیزم😔بعضیاخیلی بی رحمن ولی من اصلادلم نمیخواد بابت شوخی گفتم واقعا این همه مهمون راه انداختن کارسختیه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم😔بعضیاخیلی بی رحمن ولی من اصلادلم نمیخواد بابت شوخی گفتم واقعا این همه مهمون راه انداختن کارسخ ...

چندهفته ای عزیزم 

جنسیت نی نی ت مشخص شده

یاد گرفتم به هرکسی خوبی نکنم .. تمام دنیام همسرمه و دخترم و نی نی تو راهیم 😍😍😍😍
شاید پول نزول میده یا از جیب میخورن 

حتی این خونه ای که ماهستیم مال باباشونه که ارثیه میگه ماله منه بعدفوت مامانم نمیزارم اینجابشینین البته ماخونه داریم اون خودش نداره اگه اینجارم هرکی ارثشوبرداره بایدبره مستاجری

حتی این خونه ای که ماهستیم مال باباشونه که ارثیه میگه ماله منه بعدفوت مامانم نمیزارم اینجابشینین الب ...

مثل زن عمو و عمو من دیگه 

هرچی داشت خرج فک و فامیل زنش کرد اگر ارث پدربزرگم نبود باید میرفتن مستاجر

هرچند که الانشم میرن.خونه ارثی قدیمی هست چند ساله مستاجر. اونوقت دایی و خاله های پسر عموم همشون پولدار شدن

پسرعموهام بیکار و آلاف و بی زن و بچه

حق شوهرتو بگیر .شاید یکی بخواد هرچی داره بخوره.

خودمم تعجب کردم جاریت باهات تو یه ساختمونه 

هیچی جمع نکردن 

مثل زن عمو و عمو من دیگه  هرچی داشت خرج فک و فامیل زنش کرد اگر ارث پدربزرگم نبود باید میرفتن م ...

الان ما خونه خریدیم ویلایی سه طبقه ولی اون هیچی نداره براهمون میترسه ازاینکه برادرا ارثشونوبخوان

2706