2737
2734
عنوان

میخوام برم بمونم خونه جاریم😆😆😆😂

| مشاهده متن کامل بحث + 2335 بازدید | 104 پست
وای عزیزم😃😃خجالت میکشم من چون باهاش صمیمی نیستیم امروز مهمون داشتم مامانم اومده بود خودم قرمه سبزی ...

من تودمم خیلی ویارنداشتما ولی امان ازاون موقع هایی ک یه چی دلم میخواست کم پیش میومد ولی تانمیخوردم اروم نمیشدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من تودمم خیلی ویارنداشتما ولی امان ازاون موقع هایی ک یه چی دلم میخواست کم پیش میومد ولی تانمیخوردم ا ...

منم زیادویارندارم شایدماهی یباردلم یچیزیوبخواد فوری آماده میکنم میخورم به کسی نمی گم

این جاریاام رعایت نمیکنن یکی ازجاریام عکس جوجه گذاشته بودپروفایلش هرچی به شوهرم گفتم بخرنخرید خودم سینه مرغوسیخ گرفتم روگازپختم خوردم راحت شدم😃😁

2728
2740

میخوای بدینش بهش؟

حس میکنم.شوهرت مقتصده. ولی اون برادر شوهرت برا  خودش بریز بپاش داره.مال اینه وضعتون بهتره.

راستی جعل سند راحت اثبات میشه. اگر قصد شو ندارید که ببخشید میتونید شکایت کنید 

با کارشناس خط و امضا و پلمپ.دفترخونه ثابت میشه 

میخوای بدینش بهش؟ حس میکنم.شوهرت مقتصده. ولی اون برادر شوهرت برا  خودش بریز بپاش داره.مال اینه ...

نه نمیدیم بهش آره شوهرمن خیلی اقتصادیه ولی اون پی خوشگدرونیوبریزبپاشه سراحترام چیزی نمیگیم چون مثلابزرگمونه ازشوهرم 20سال بزرگتره

2706