2737
2734
عنوان

دعوای دیشبمون 😣

978 بازدید | 73 پست

دیشب شوهرم مهمون داشت  پسر عموش بود از ظهر تا شب رفته بودن خونه ما منم خونه مامانم بودم تنها (همه رفتن مسافرت)

شب حدود ساعتای ۱۰ بود که زنگ زد نمک و سفره بیار خونمون (خونه مام چون نامزدم هنوز عروسیمون نشده کم و کسری داره )منم گفتم باشه خونه مامانم طبقه ۶ اپارتمان روبه رویی طبقه ۳ خونه مشترکمون  اسانسور خراب بود و ۶ طبقه رفتم پایین 

پایین که رسیدم زنگزدم گفتم بیا ۳ طبقه پایین وسایلا رو بگیر برو 

در کمال تعحب کلی فشم داد و قطع کرد و اومد پایین با فش حرف از دستم سبدو کشید منم ناراحت حالم گرفته ۶ طبقه پله رفتم بالا د از برخورد و فشش ناراحت شدم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

توام سبدو نمی دادی و فوشش می دادی تو نامزدی قوش شنیدن نوبره

جمله عباس معروفی وصف حال اینروزای خیلیاست:ما نسل بدبختی هستیم دستمان به مقصراصلی نمیرسد ازهمدیگرانتقام میگیریم!

ساعت ۱۲ بود که شوهر خواهرم زنگ زد گف شبو بیایین خونه ما منم گفتم که نه و نمیخام زحمت شه فلان اونم گفت دیکه تعارف نکن بیا منم گفتم باشه (چون قبلش از حموم در اومده بودم باید موهامو سشوار میکشیدم میرفتم)در زدن دیرم شوهرمه باز کردم یجوری درو محکم باز ورد که ۷خوردبه سرم با اعصبانت فش د فشا کاری چرا امادنیستی فلان فلان 

2740

منم اعصابم خورد شد گفتم بیخود کردی باهام اینجوری با زور حرف میزنی  اصلا من نمیام توام هر گوری میخای بری برو از صبحه خوشیتو میکنی الان به من رسید داری مثل سگ پاچه میگیری 

چه پررو توام با پدرو مادرت اولا ميرفتى مسافرت ،معلومه خيلى بهشو رو دادى حسابشو برس تا وقتى ام ازت معذرت خواهى نكرده سمتش نرو

ميدونى اصالت چيه!!!! اينكه اگه تن به  انجام هر كارى نميدى معنيش اين نيست كه نميتونى! بهش ميگن "چهار چوب.   كسى كه تو زندگيش چهار چوب داره يعنى اصالت داره، اصالت رو نه ميشه خريد نه ميشه اداشو دراورد،. اصالت يعنى دلت نمياد خيانت كنى ،دلت نمياد دل بشكنى،دلت نمياد دورو باشى ،دلت نمياد آدما رو بازى بدى،كاش آدما بفهمن كه اينا سادگى نيست اصالته!!!!

هی نشست گفت پاشو اماده شو منم با گریه گفتم تا عین ادم نگی پانمیشم موهامو گرفت وشید با دسته مبل چند بازد از سرم نه خیلی محکم انقد انقد بود که درد بکیره و گریه ام بیشتر شه 

2706