2733
2734
عنوان

دعوای دیشبمون 😣

| مشاهده متن کامل بحث + 978 بازدید | 73 پست

ببين عزيزم از همين چيزا شروع ميشه اگه همين الان ادبش  نكنى كارايه بدتر ميكنه كوتاه نيا بذار بدونه چه شكرى خورده عصابم خرد شد بخدا

ميدونى اصالت چيه!!!! اينكه اگه تن به  انجام هر كارى نميدى معنيش اين نيست كه نميتونى! بهش ميگن "چهار چوب.   كسى كه تو زندگيش چهار چوب داره يعنى اصالت داره، اصالت رو نه ميشه خريد نه ميشه اداشو دراورد،. اصالت يعنى دلت نمياد خيانت كنى ،دلت نمياد دل بشكنى،دلت نمياد دورو باشى ،دلت نمياد آدما رو بازى بدى،كاش آدما بفهمن كه اينا سادگى نيست اصالته!!!!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بعد دید من بالا سر حرف زور برو نیستم با دسته مبل خودشو زد منم خاستم از دستش بگیرم دست خودمم زخمی شد حتی بعد زنگ زد به شوهر خواهر با هزار فش و فلان که من اینو فلان فلانش میکنم اون بیچاره هم از ترسش اومد ۶ طبقه بالا که چی شده

2731
بعد دید من بالا سر حرف زور برو نیستم با دسته مبل خودشو زد منم خاستم از دستش بگیرم دست خودمم زخمی شد ...

😕چ آدمیه

نگران فردایت نباش خدایه دیروز وامروزت،خدایه فرداهم هست😊ما اولین بار است بندگی میکنیم او قرن هاست خدایی میکند،بهش اعتماد کن🙏🙏💕خدایه خوبم من بهت ایمان دارم من مطمعنم زندگیمو درست میکنی بهت ایمان دارم 💜انشالله
وای تو عیدی مردا چشون شده

ميدونى انقد كه اين مردا عقده اى هستن وايسادن قشنگ سر بزنگاه كرمشونو بريزن ،بلاخره هر چى باشه عيد ديدو بازديد و اينطور چيزا واسه زنا خيلى مهمه و هميشه ميخوان همه چى خوب باشه،اون مرتيكه كه خودشو زنشو با دوتا مامور پليسو تو مشهد كشت مگه نديدى روز اول عيد

ميدونى اصالت چيه!!!! اينكه اگه تن به  انجام هر كارى نميدى معنيش اين نيست كه نميتونى! بهش ميگن "چهار چوب.   كسى كه تو زندگيش چهار چوب داره يعنى اصالت داره، اصالت رو نه ميشه خريد نه ميشه اداشو دراورد،. اصالت يعنى دلت نمياد خيانت كنى ،دلت نمياد دل بشكنى،دلت نمياد دورو باشى ،دلت نمياد آدما رو بازى بدى،كاش آدما بفهمن كه اينا سادگى نيست اصالته!!!!
هی نشست گفت پاشو اماده شو منم با گریه گفتم تا عین ادم نگی پانمیشم موهامو گرفت وشید با دسته مبل چند ب ...

میخوای با این ادم بمونی

یک سوال اگه دوست داشتی جواب بده

من فکر میکنم رابطتون از دوران عقد بیشتره وخیلی در دسترسش بودی

درو باز کرد منم دیدم اوضاع خرابه اماده شدم من با ماشین خواهر شوهرم رفتم خونه خواهرم اونم با ماشین خونه خودش  اومد اونجا البته اینم بگم عین خر بود میداد انقد مشروب خورده بود  جلو خواهرم شوهرش کلی خوردم کرد تا حالا راجب هیچ کدوم از دیونه بازیاش به کسی نکفته بودم اونام داشتن شاخ در میاوردم اما میدونین بدیش چی بود بدی اینجا بود که اونام منو مقصر میدونستن 

ادم اخه جلو باجناقش با زنش اینجوری برخورد میکنه که بشه اتو دستش ....

شوهر ابجیم بردش بیرون هواش عوض شع  ابجیمم نشست باهام حرف زد که حیف روز عید تو برو معذرت خواهی کن با یه راه دیگه تنبه اش کن 

نه من مشهدیم اصلا نفهمیدم جریان چی بوده کجا

منم تو تل فيلمشو ديدم انقد بد بود كه نگو با زنش دعواش ميشه تو خيابون پليس مياد دستبند ميزنه دسته مرد ميخواد ببره  توماشين نشتسته بود دستنبد به دسته خودش و مامور بود تو اون حالت نميدونم اصلحه از كجا اورده بود اول دوتا مامورارو ميكشه بعد به زنش شليك ميكنه بعد به خودش همشون ميميرن ،قشنگ صدايه جيغ و داد زنه ميومد كه بعد كه شليك كرد قطع شد صدايه دادو بيداد خودشم ميومد

درو باز کرد منم دیدم اوضاع خرابه اماده شدم من با ماشین خواهر شوهرم رفتم خونه خواهرم اونم با ماشین خو ...

چرا تو مفصر بودى مگه چيكار كرده بودى؟!

منم واقعا شرمنده شده بودن با اون اوضاع نمیخاستم کش پیدا کنه که درگیر بشیم موندن من خونهدابجیمینا طول بوشه گفتم باشه  اومدن نشستن باهم حرف میزدن رفتم بغلش کردم گفتم ببهشید اعصبانی بودم توام نباید زور میگفتب اونم گذرا گفت بخشیدم رفتم کنار 

2706