2752
2734
عنوان

دعوای دیشبمون 😣

| مشاهده متن کامل بحث + 978 بازدید | 73 پست

استاتر مقصر بودی اره

میدونی چرا؟

چون نگفتی بش خودت بیا جلو در خونه بگیر ازم..

از خوبی اومدی کباب شدی

در ضمن خیلیم به این نامزدتون رو دادید:/

اینطوری بری سر خونه زندگیت هر سری خدای نکرده بدتر از این بحثا پیش میاد برات

سلام (-:

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چرا تو مفصر بودى مگه چيكار كرده بودى؟!

اینکه باهاش لج کردم لباس نپوشیدم میدونستم اونم مسته اینو انداختن گردن من من مقصر نبودم اما مجبور بودم قبول کنم چون نمیخاستم کش پیدا کنه 

منم واقعا شرمنده شده بودن با اون اوضاع نمیخاستم کش پیدا کنه که درگیر بشیم موندن من خونهدابجیمینا طول ...

اولا اونا كه فهميده بودن ميذاشتى تا آخرش بفهمن بعدش ميخواستى برى خونه خودتون ،مقصر  تو نبودى كه معذرت خواهى كنى ديگه وقتى جلويه شوهر خواهرت بهت حرفايه بد زده ديگه چيو پنهون كردى ،از من به تو نصيحت اگه تو دوران نامزدى درستش نكنى بعد از ازدواج نميتونى 

ميدونى اصالت چيه!!!! اينكه اگه تن به  انجام هر كارى نميدى معنيش اين نيست كه نميتونى! بهش ميگن "چهار چوب.   كسى كه تو زندگيش چهار چوب داره يعنى اصالت داره، اصالت رو نه ميشه خريد نه ميشه اداشو دراورد،. اصالت يعنى دلت نمياد خيانت كنى ،دلت نمياد دل بشكنى،دلت نمياد دورو باشى ،دلت نمياد آدما رو بازى بدى،كاش آدما بفهمن كه اينا سادگى نيست اصالته!!!!

ابجیما اماده شدن رفتن عید دیدنی زنگ زدم گفتم اونا دارن میرن میای مام بریم 

گفت که من با پسر عموم ر۴تم ماهی گیری اونا برن تو بمون اونجا کارام تموم شد میام میری خونه تون 

اولا اونا كه فهميده بودن ميذاشتى تا آخرش بفهمن بعدش ميخواستى برى خونه خودتون ،مقصر  تو نبودى كه ...

از اول خود زنی داشت اما زدن من جدیدا پیدا کرده  بخدا بحدی ناراحتم که سرم سوت میکشه هر ۱ ساعت به ۱ ساعت خون دماغ میشم 

الان ميخواى چيكار كنى خودت چى فكر ميكنى اين آدم تعادل نداره 

ميدونى اصالت چيه!!!! اينكه اگه تن به  انجام هر كارى نميدى معنيش اين نيست كه نميتونى! بهش ميگن "چهار چوب.   كسى كه تو زندگيش چهار چوب داره يعنى اصالت داره، اصالت رو نه ميشه خريد نه ميشه اداشو دراورد،. اصالت يعنى دلت نمياد خيانت كنى ،دلت نمياد دل بشكنى،دلت نمياد دورو باشى ،دلت نمياد آدما رو بازى بدى،كاش آدما بفهمن كه اينا سادگى نيست اصالته!!!!

بفرست 

منتظر مامانم بیاد از مسافرت باهاش مشورت کنم خسته ام خیلی نمیتونم دیگه تحملش کنم  

پس همه چيو كامل براش تعريف كن بذار بدونه چقدر دارى اذيت ميشى

خسته ام خیلی خسته ام اگه بابا داشتم هیچ وقت اینجوری نمیشد موقعیتم 😢گوششو میپیچوند میگف به حراش رو رختر خط بندازی کشتمت   نکه من بمونم کلی غم که به مامانمم بگم و اونم اذیتش کنم 

2706