2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من تمام لحظه های بزرگ شدنش تو خواب کنارش بودم وای خدا که چقدر قشنگه ترکیب صورتش مث جفتمونه موهاش روشنه تقریبا به طلایی میزنه مثل باباش ،چشماش عسلیه مثل بابای من. لباش نازک و ظریف. سفید مثل باباش صورت گرد مثل من و چشمای درشت عین من و موهاشم بلند همونحوری ک‌همیشه دوست داشتم‌موهاشو بزارم با یه‌صدای ظریف و قشنگ که هر شب بهم میگه‌مامان

خدا جونم مواظب نینی کوچولوم باش سالم بغلش بگیرم. خدا دامن همه منتظرا رو سبز کنه
2731
اتفاقا ازدواج کردم که خودکشی نکنم اقلا! چون شب و روز تو فکر خودکشی بودم ولی جراتشم نداشتم.کامل دیوون ...

درکت میکنم، یجورایی این حس چشیدم، 😭 

خواهرامم گاهی با اکانت من تاپیک میزنن 🤗
امروز فهمیدم باردارم.دلم یه جوریه 

عزیزم مبارکه 

پس غصه هاتو کم کن لااقل 

برات خوب نیس ناراحتی

بچه‌دار شدن تصمیم خطیری‌ست . با این تصمیم می‌گذارید که قلب‌تان تا ابد جایی در بیرون و دوروبر تن‌تان بسر برد 
2740
من تمام لحظه های بزرگ شدنش تو خواب کنارش بودم وای خدا که چقدر قشنگه ترکیب صورتش مث جفتمونه موهاش روش ...

فداتشم انقد خودتو عذاب نده

خواهرامم گاهی با اکانت من تاپیک میزنن 🤗
مبارک باشه عزیزدلم، نی نی بیاد غصه هات کمتر میشه، خوب میشه همه چی، مطمئن باش

فکرش دیوونم مبکنه .از یه طرف خوشحالم از یه طرف میگم نمیتونم 

دلتنگ چهره ای هستم که نمیدانم خاک باان چه کرده
اگه ناراحت نمیشین جواب بدین وگرنه که هیچی عزیزم.الان ازدواج کردین.بچه هاتون چندساله هستن؟

بله ازدواج کردم

دو دختر دوقلو ۱۴ ساله هستن الان

۱۰ سالشون بود جدا شدم 

اول هم چمدونای اونهارو بستم بعد مال خودمو 

حتی ۱٪ فکر نمیکردم منو انتخاب نکنن و با من نیان 

خونه گرفته بودم همه چیز مهیا بود منتظر بودم از مدرسه بیان خونه جدید اما رفتن پیش پدرشون و دیگه نتونستم برشون گردونم

پدرشون هر ثانیه پرشون میکرد و منو خراب میکرد جلوی چشمشون 

بعد یک سال کم کم کتوجه سادگی و صداقتم شدن و الانم گاهی سر میزنن بهم

بچه‌دار شدن تصمیم خطیری‌ست . با این تصمیم می‌گذارید که قلب‌تان تا ابد جایی در بیرون و دوروبر تن‌تان بسر برد 
2706