2733
2734

هر اعتراض ‌ و برسی ۲۰روز

فقط 30 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️میشه ازت خواهش کنم برام 🖤 1دونه یا هرچندتا دوست داری عزیزم 🖤برام  سوره کوثربخونی😢🌼🥰🖤 بِسْمِاللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم❤️إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ ﴿١❤️﴾ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ ﴿❤️٢﴾ إِنَّ شَانِئَکَ هُوالأبْتَرُ ﴿❤️٣﴾                                            

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
یعنی تا ماه بعد همه چی مشخص میشه ؟؟

احتمالا ..تا ۴۰روز آینده مشخص میشه

فقط 30 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️میشه ازت خواهش کنم برام 🖤 1دونه یا هرچندتا دوست داری عزیزم 🖤برام  سوره کوثربخونی😢🌼🥰🖤 بِسْمِاللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم❤️إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ ﴿١❤️﴾ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ ﴿❤️٢﴾ إِنَّ شَانِئَکَ هُوالأبْتَرُ ﴿❤️٣﴾                                            
۲۰روز فقط داره تجدیدنظربزنه اگربزنه دوسه ماه طول میکشه قطعی بشه شایدم بیشترطول بکشه بستگی به حجم‌پرو ...

طلاق برام زدن نوعش عسروحرج پرونده کیفری داشته یعنی ممکنه این همه باز طول بکشه یعنی 

خسته شدم که 

طلاق برام زدن نوعش عسروحرج پرونده کیفری داشته یعنی ممکنه این همه باز طول بکشه یعنی  خسته شدم ک ...

اره اگراعتراض بزنه طول میکشه تازه رای تجدیدنظربزنه بازم میتونه اعتراض بزنه بره دیوان عالی کشور سرچی حکم کیفری گرفته؟زندان داره؟

نوسته بیست رو حق اعتراض داره 

۲۰ روز وقت برای اعتراض داره که اگه توی این مهلت اعتراض کنه پرونده فرستاده میشه دادگاه تجدیدنظر. و تا رای تجدیدنظر صادر بشه چند ماه طول می‌کشه. البته بستگی به حجم پرونده های اون شعبه داره که زود رای صادر بشه یا زمان ببره

❤الله♥️🌺خدایا سختی ها با تو آسان میشود، ای بهترین رفیق روزهای سخت🌺