2752
2734

من کل شرایط و مشکلاتم رو می‌نویسم خواهری کنید راهنمایی کنید فک کنید منم خواهر کوچکترِتونم🙏💫💙

💙 من ۲۱ سالمه و دیپلم دارم تازه هم گواهی نامه رانندگی  گرفتم .. اگه بخام ماشین بخرم باید سه ماه صبر کنم بعد بخرم چون قانون جدید اومده که تو سه ماه اول بعد از اخذ گواهی نامه امتیاز رانندگی نداریم 

💙 من یه هفته هست که جدا شدم ( ماجراش آش شله قلم کاره بعدن تاپیک میزنم راجبش) 

💚من الان یکم طلا دارم که نهایتن ۳۵ گرم بشه دقیق نمیدونم .. ۸۰ میلیون هم نقد دارم 

سه تا فکر دارم نمیدونم کدومش بهتره و بهم ازادی و قدرت میده ...آخه من خانوادم خیلی کنترل گر و سخت گیرن روی دختر ... من با این سن نمیزارن تنها بازار برم باید حتما کسی همراهم باشه .. نه فقط بازار بلکه واسه همه جا .. این موضوع منو بع دختری خجالتی و کم حرف و بی زبون و بی اعتماد بنفس کرده اونا میگن دختر حق نداره تنهایی خیابون هارو بچرخه با ماشین غریبه ( تاکسی و اتوبوس و این چیزا ) مردم چی میگن ؟!  یا میگم من باید برم سرکار تا افسرده نشم و پول هم داشته باشم ... باز بخاطر همون موضوع رفت و آمد و ماشین غریبه و حرف مردم نمیزارن برم سرکار میگن 

پدرم میگه اگه ماشین بخری کاری نداریم کی میری و کی میای سرکار هم برو نگران نمی‌شیم دیگه ( با شناختی که ازشون دارم فک کنم درست میگن که با داشتن ماشین مهر آزادی من زده میشه )

گفتم سه تا فکر دارم ... یکیش اینکه طلا هامو بفروشم بزارم رو اون پوله و ماشین بخرم برم سرکار ( حتی اگه کار هم پیدا نشد سرویس مدرسه میبرم ) 

یا طلا هارو نگه دارم و اون پول رو هم طلا بخرم و سرکار نرم ( مساوی هست با بی پولی در زمان حال ) چون گفتم بدون ماشین نمیزارن کار برم 

یا برم شنیون تخصصی یاد بگیرم با ۱۵ میلیون ...و وسایلش و اینا میشه ۴۰ میلیون و با شنیون مشغول بشم تو آموزشگاه ها مثلا یا اصلا درصدی کار کنم 

پدرم کلا با کارهایی مثل آرایشگری و تکنسین داروخانه و ابن چیزا که پرستیژ بالا دارن مشکلی ندارع ولی بگم میخام برم منشی بشم قاتی می‌کنه 

ولی خب فک کنم اگه چهل میلیون هزینه شنیون کنم باز بع رفت و اومد گیر بده 🤷

یا اصلا این پول رو هزینه دانشگاه کنم برم بدون کنکور روانشناسی ای چیزی بخونم ...کدوم بهم ازادی میده ؟ منو اجتماعی می‌کنه ... من یدونه دوست ندارم از بس روابط اجتماعی نداشتم بی زبونم نمیدونم باید چی بگم همیشه هم حقم خورده شده

ببخشید که زیاد شد. وقتی داشتم می‌نوشتم خودم حس کردم ماشین بهتره نظر شما چیه ؟

ذکریا پیام بده دنبالتم🙃 روانشناس خوب تو تبریز معرف کنید .. کسی از شکستن دل سود نمیکنه 💔

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

سلام عزیز دلم ، به نظر من ماشین بگیر ، برو سرکار پول جمع کن،بعدش خواستی برو دانشگاه و  چیزای دیگه دوست داشتی یادبگیرد. 

اگر من رو توی یه تاپیک دیدی قضاوتم نکن😂من نسبت به موضوع اون تاپیک رفتار میکنم😂 

خب میتونید هم ماشین بخرید هم به عنوان تکنسین داروخانه مشغول شید؟ 

یا اینکه برید دانشگاه اونم رشته خوی مثل مهندسی کامپیوتر یا حسابداری  یا زبان بخونید که بعدا موسسه ها برید

یا هم کلاس برنامه نویسی

یا علی....خانما درخواست دوستی میدید قبلش تو یکی از تاپیکام کارتون رو بگید که رد نکنم...تاپیک اولم همیشه بازه هر کس بخواد میتونه اونجا کامنت بذاره.....به حق شهدای کربلا اللهم عجل لولیک الفرج 🌱

سلام خوبی

ماشین بخر و برو شرگار

فقط لطف کن به نام خانوادت ماشین نخر فقط و فقط به نام خودت

سعی کن یزره ازشون مستقل شی

اصلا رفتارشون درست نیست باهات

و برو سرکار

شینیون رو بیخیال چون زیاد درامدش درست نیس تو اطرافیان دیوم ک میگم

مژه کاری بهتره درامدش باز و اونم زیاد هزینه نداره

اما من کلا میگم سمت ارایشگاه نرو

برو خیاطی ک خیلی بهتزه ، حتی برای خودت هم بعدا راحت میشی و مانتو میدوزی

سعی کن با ماشینت کار کنی

سرویس مدرسه عالیه

دانشگاهم تونستی برو

حتی برا مدرکش هم شده برو

به نام کاربری دقت نمیکنم😑‌نظر شخصی منه حمله نکنید هرکی یه نظری داره مجبور نیستید ک با نظرات من زندگی کنید😶‍🌫️😮‍💨متاسفانه تند مینوستم و حواسم به کلمات نیس 🌱💖 آن شب که دلی بود به میخانه نشستیم آن توبه صد ساله به پیمانه شکستیم از آتش دوزخ نهراسیم که آن شب ما توبه شکستیم ولی دل نشکستیم🤍.{ارنی کسی بگوید که ترا ندیده باشد ، تو که با منی همیشه، چه " تری " چه " لن ترانی "💜} من خدا رو دیدم ، تو تمام لحظه های زندگیم خدا بود حتی موقعی که من ازش غافل بودم اون بغلم کرد🥺❤️🌱  بایه چشمک دوباره منو زنده کن ستاره ، نزار از نفس بیوفتم تویی تنها راه چاره🥲✨️
سلام خوبی ماشین بخر و برو شرگار فقط لطف کن به نام خانوادت ماشین نخر فقط و فقط به نام خودت س ...

باشه بعدن که نیاز مالی نداشتم و حسابی پول و درآمد داشتم میرم 

اره خودمم فک میکنم ماشین بهتره برام 

تازه کجاشو دیدی خیلی با من نامهربونن به زور شوهرم داده بودن آخرشم اونقدر دخالت کردن جدا شدیم 

ذکریا پیام بده دنبالتم🙃 روانشناس خوب تو تبریز معرف کنید .. کسی از شکستن دل سود نمیکنه 💔
باشه بعدن که نیاز مالی نداشتم و حسابی پول و درآمد داشتم میرم  اره خودمم فک میکنم ماشین بهتره ب ...

من بجات بودم نمیزاشتم واقعا انقد دخالت کنن

به نام کاربری دقت نمیکنم😑‌نظر شخصی منه حمله نکنید هرکی یه نظری داره مجبور نیستید ک با نظرات من زندگی کنید😶‍🌫️😮‍💨متاسفانه تند مینوستم و حواسم به کلمات نیس 🌱💖 آن شب که دلی بود به میخانه نشستیم آن توبه صد ساله به پیمانه شکستیم از آتش دوزخ نهراسیم که آن شب ما توبه شکستیم ولی دل نشکستیم🤍.{ارنی کسی بگوید که ترا ندیده باشد ، تو که با منی همیشه، چه " تری " چه " لن ترانی "💜} من خدا رو دیدم ، تو تمام لحظه های زندگیم خدا بود حتی موقعی که من ازش غافل بودم اون بغلم کرد🥺❤️🌱  بایه چشمک دوباره منو زنده کن ستاره ، نزار از نفس بیوفتم تویی تنها راه چاره🥲✨️
اول یه خونه بگیر و مستقل شو که امر و نهی اونا تموم شه!

نمیزارن حتی تا بقالی هم برم که مبادا بگن دختره بدیه چه برسه به خونه جدا

اول یه خونه بگیر و مستقل شو که امر و نهی اونا تموم شه!

مستقل شدن اصلأ ساده نیست

با این شرایط جامعه بهترین صلاح اینه که در سایه خانواده باشن تا امنیت داشته باشن 

من عذادار رئیسم هستم 💔🖤🇮🇷