2733
2734
من بچم هرررر شبببب تو خوااابمهههه هر شببی باورتون میشه هر شبم با حصرت فاطمه میاد پیشم کنار یه ساحل د ...

عزیزم شما که خیلی جوونی، ایشالا بازم مامان میشی

خواهرامم گاهی با اکانت من تاپیک میزنن 🤗
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

خیلی وحشتناک بود.دخترم تو دستم جون داد.گاهی اون لحظه ها یادم میاد خودمو میزنم ب در دیوار دچار حمله ع ...

متاسفم واقعا 

دردت بزرگه عزیزم

خداوند ارامش بده بهت 

بچه‌دار شدن تصمیم خطیری‌ست . با این تصمیم می‌گذارید که قلب‌تان تا ابد جایی در بیرون و دوروبر تن‌تان بسر برد 
2728

سه شب قبل از مرددنش اومد به خوابم داشت خاک بازی میکرد لباسش سبز بود دستشو گرفتم‌گفتم بیا بریم الان بابا میاد ناهار‌بخوریم،دستشو‌کشید از دستم‌گفت مامان میخوام با بچه ها خاک‌بازی‌کنم شما ناهار‌بخورین‌من بعدا میام‌پیشتون 

خدا جونم مواظب نینی کوچولوم باش سالم بغلش بگیرم. خدا دامن همه منتظرا رو سبز کنه
2740
خیلی وحشتناک بود.دخترم تو دستم جون داد.گاهی اون لحظه ها یادم میاد خودمو میزنم ب در دیوار دچار حمله ع ...

چه وحشتناک

نمی آید مرا باور

و من با این شبیخونهای بیشرمانه و شومی که دارد مرگ

بدم می آید از این زندگی دیگر

ندانستم، نمی دانم چه حالی بود

پس از یک عمر قهر و اختیار کفر

آه

نشستم عاجز و بی اختیار، آنگاه

به ایمانی شگفت آور

بسی پیغامها، سوگندها دادم

خدا را با شکسته تر دل و با خسته تر خاطر

و در من باوری بی شک و از من سخت ناباور

نهادم دستهای خویش چون زنهاریان بر سر

که زنهار، ای خدا، ای داور، ای دادار

مبادا راست باشد این خبر، زنهار

تو آخر وحشت و اندوه را نشناختی هرگز

و نفشرده ست هرگز پنجه ی بغضی گلویت را

نمی دانی چه چنگی در جگر می افکند این درد

رنگ در رنگ و‌ به هر رنگ هزارانش طیف           نغمه در نغمه و هر نغمه به یاد یاران
مگه بچه هاتو نمیتونی ببینی؟

الان دیگه میان 

اما قبلا ها ترکم کرده بودن کامل 

بچه‌دار شدن تصمیم خطیری‌ست . با این تصمیم می‌گذارید که قلب‌تان تا ابد جایی در بیرون و دوروبر تن‌تان بسر برد 
من مادر نیستم ولی توصیف هات اشکمو درآورد، عزیزم من مذهبی نیستم ولی بهت اطمینان میدم الان جای بهتریه ...

امین.امین که میدونم فرشته کوچیک من جاش خوبه پرواز،میکنه .منتظر من میمونه تابرم پیشش

دلتنگ چهره ای هستم که نمیدانم خاک باان چه کرده
غصه ش کمتر نشد؟ 

اتفاقا ازدواج کردم که خودکشی نکنم اقلا! چون شب و روز تو فکر خودکشی بودم ولی جراتشم نداشتم.کامل دیوونه شده بودم.مامانمو کتک زدم.بابامو...وسیله شکستم.دست خودم نبود. ازدواجمم هیچ تاثیری نداشته. فقط خفه خون گرفتم دارم از تو خورده میشم

امین.امین که میدونم فرشته کوچیک من جاش خوبه پرواز،میکنه .منتظر من میمونه تابرم پیشش

😭❤️

2706