2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

داغ فرزند خیلی سخته هیچ وقت داغش سرد نمیشه تا اینکه پدر و مادر خودشون از دنیا برن . سختتر از داغ فرزند نداریم . انشالله خدا هیچ مادری را با داغ فرزند امتحان نکنه

شاید امروز نه اما حتما در آینده همه چیز بهتر میشود . توکلم به خداست
منو چی میگین که بعد پسرم قلبمو از دست دادم قلبم مریض شده دارو نیست ک من نخورده باشم فقط هجده سالمه و ...

عزیزم

من با هیچ تاپیکی گریه نکردم،بعضیاشون خیلی غم انگیز بودن ولی اشکمو درنیاوردن ولی امشب برای غمت اشک ریختم

انشاالله باز نی نیتو بغل بگیری و شاهد بزرگ شدنش باشی

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤
2731
رفت   و شب از شب پر شد من به خود گفتم یک روز گذشت   مادرم آه کشید  زود بر خواهد گشت & ...

دارم گریه میکنم وای خدا

خدا جونم مواظب نینی کوچولوم باش سالم بغلش بگیرم. خدا دامن همه منتظرا رو سبز کنه
2740
عزیزم من با هیچ تاپیکی گریه نکردم،بعضیاشون خیلی غم انگیز بودن ولی اشکمو درنیاوردن ولی امشب برای غمت ...

قربون اشکات برم. خیلی دلم میخواد دوباره بچه دار شم ولی شوهرم‌مشکل پیدا کرده الان یک ساله اقدامیم دعا‌کنین برام

خیلی وحشتناک بود.دخترم تو دستم جون داد.گاهی اون لحظه ها یادم میاد خودمو میزنم ب در دیوار دچار حمله ع ...

من مادر نیستم ولی توصیف هات اشکمو درآورد، عزیزم من مذهبی نیستم ولی بهت اطمینان میدم الان جای بهتریه و حالش خوبه

خواهرامم گاهی با اکانت من تاپیک میزنن 🤗
فراموششون نکردی؟ چه وقتایی بیشتردیادشون میفتی؟

هر لحظه هر ثانیه

درد داره فقط من بی حس تر شدم که کمتر احساس میکنم

بچه‌دار شدن تصمیم خطیری‌ست . با این تصمیم می‌گذارید که قلب‌تان تا ابد جایی در بیرون و دوروبر تن‌تان بسر برد 

من بچم هرررر شبببب تو خوااابمهههه هر شببی باورتون میشه هر شبم با حصرت فاطمه میاد پیشم کنار یه ساحل دریا با لباس سفید وای خدا من هر‌شب میبینمش

2706