2737
2734

چرا یه پسر بعد دوسال علاقه به یه دختر یهو ازش سرد میشه؟

🌹🌹🌹دعاکنید از شر فرد حسود و موذی زندگیم راحت بشم و چشمای نحسشو  از زندگی من بندازه بیرون🌹🌹🌹حلالم کنید خداحافظ
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
زیر سرش بلند شده و با دختر دیگه ایه .. حتی شک هم به دلت راه نده که نه چیز دیکه ای و دلیل دیگه ای دار ...

اگ با همون دختره ک میگید باهاش رفته  توژابطه کات کنه باهاش و ازش بدش بیاد دوباره علاقش برمیگرده به عشق قدیمیش یا نه 

🌹🌹🌹دعاکنید از شر فرد حسود و موذی زندگیم راحت بشم و چشمای نحسشو  از زندگی من بندازه بیرون🌹🌹🌹حلالم کنید خداحافظ
اگ با همون دختره ک میگید باهاش رفته  توژابطه کات کنه باهاش و ازش بدش بیاد دوباره علاقش برمیگرده ...

مهم نیست برگرده یا نه این ادم سمیه و نباید بهش شانس داد برای رابطه ‌ . اگه برگرده و دوباره هم دوس شید میره باز . میره با یه نفر دیگه 

2740
مهم نیست برگرده یا نه این ادم سمیه و نباید بهش شانس داد برای رابطه ‌ . اگه برگرده و دوباره هم دوس شی ...

قضیه اینه باهم دوست نبودیم فقط روهم کراش داشتیم😔

قضیه اینه باهم دوست نبودیم فقط روهم کراش داشتیم😔

به پسرا اینجوری فک نکن و وقت براشون نزار. ارزش خودتو بدون. اینا یه مش اوبالی آن که مثل یه دستمال ولت میکنن . دنبال مرد زندگی باش  .بزرگ شو یکم

به پسرا اینجوری فک نکن و وقت براشون نزار. ارزش خودتو بدون. اینا یه مش اوبالی آن که مثل یه دستمال ولت ...

من محل سگ بهش نداده ام و نخواهم داد مرد زندگی کوووو پیدانکردم🤌🏻

از یکشنبه به مدت چهل روز آیه ۸۲ سوره اسرا روزی ۸۱ بار بخون. معجزه رو ببین. پیرو تاپیک آخرت که قفل بو ...

شما ازش معجزه دیدید تعریف میکنین مرسی🌸

2706