2752
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

زیر سرش بلند شده و با دختر دیگه ایه .. حتی شک هم به دلت راه نده که نه چیز دیکه ای و دلیل دیگه ای دار ...

اگ با همون دختره ک میگید باهاش رفته  توژابطه کات کنه باهاش و ازش بدش بیاد دوباره علاقش برمیگرده به عشق قدیمیش یا نه 

اگ با همون دختره ک میگید باهاش رفته  توژابطه کات کنه باهاش و ازش بدش بیاد دوباره علاقش برمیگرده ...

مهم نیست برگرده یا نه این ادم سمیه و نباید بهش شانس داد برای رابطه ‌ . اگه برگرده و دوباره هم دوس شید میره باز . میره با یه نفر دیگه 

قضیه اینه باهم دوست نبودیم فقط روهم کراش داشتیم😔

به پسرا اینجوری فک نکن و وقت براشون نزار. ارزش خودتو بدون. اینا یه مش اوبالی آن که مثل یه دستمال ولت میکنن . دنبال مرد زندگی باش  .بزرگ شو یکم

به پسرا اینجوری فک نکن و وقت براشون نزار. ارزش خودتو بدون. اینا یه مش اوبالی آن که مثل یه دستمال ولت ...

من محل سگ بهش نداده ام و نخواهم داد مرد زندگی کوووو پیدانکردم🤌🏻

2706