2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

زیر سرش بلند شده و با دختر دیگه ایه .. حتی شک هم به دلت راه نده که نه چیز دیکه ای و دلیل دیگه ای دار ...

اگ با همون دختره ک میگید باهاش رفته  توژابطه کات کنه باهاش و ازش بدش بیاد دوباره علاقش برمیگرده به عشق قدیمیش یا نه 

اگ با همون دختره ک میگید باهاش رفته  توژابطه کات کنه باهاش و ازش بدش بیاد دوباره علاقش برمیگرده ...

مهم نیست برگرده یا نه این ادم سمیه و نباید بهش شانس داد برای رابطه ‌ . اگه برگرده و دوباره هم دوس شید میره باز . میره با یه نفر دیگه 

قضیه اینه باهم دوست نبودیم فقط روهم کراش داشتیم😔

به پسرا اینجوری فک نکن و وقت براشون نزار. ارزش خودتو بدون. اینا یه مش اوبالی آن که مثل یه دستمال ولت میکنن . دنبال مرد زندگی باش  .بزرگ شو یکم

به پسرا اینجوری فک نکن و وقت براشون نزار. ارزش خودتو بدون. اینا یه مش اوبالی آن که مثل یه دستمال ولت ...

من محل سگ بهش نداده ام و نخواهم داد مرد زندگی کوووو پیدانکردم🤌🏻

2706