2737
2734
عنوان

بیاین راجع به زندگی تون حدس بزنم

| مشاهده متن کامل بحث + 17254 بازدید | 1714 پست
می شه برای منم بگید من 33 سالمه می خوام بدونم ازدواج می کنم یا مجرد می مونم به یکی از همکارام علاقه ...

گلم اینومیخوام خواهرانه بگم

خودت میدونی که محبت خواهرانه با از روی عشق و علاقه فرق داره

ببین وقتی میبینه تو رو ، روت زوم میکنه ، هول میشه،  یهویی نگاش میکنی اونم نگاهت میکنه 

دوست داره همش تو رو ببینه یعنی دوست داره

ولی اگه فقط کاراتو راه می ندازه، و باهات مهربونه یعنی مث خواهرشی

من ۲۵سالمه. اهل ریسک و مطالعه ام و برای چندتا نشریه دانشجویی نویسندگی میکنم،میتونم با هر دوتا دستم بنویسم و عاشق ادبیات و آواز اصیل ایرانی ام.❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مال منو قبول نداری یه ساعته دارم طالع میبینم واستون

کارت خیلی زشته

من ۲۵سالمه. اهل ریسک و مطالعه ام و برای چندتا نشریه دانشجویی نویسندگی میکنم،میتونم با هر دوتا دستم بنویسم و عاشق ادبیات و آواز اصیل ایرانی ام.❤
2728
2740
ولی چهرش خوب نباشه اندامش عالیه

شعور

برادرم

شعور

گلم اینومیخوام خواهرانه بگم خودت میدونی که محبت خواهرانه با از روی عشق و علاقه فرق داره ببین وقتی ...

نمی دونم والا هر بار یه جوره یه وقتا زیاد نگام نمی کنه یه وقتا همش نگام می کنه و ... منظورشو نمی فهمم یه وقتا بهم پیام می ده باهام درد دل می گنه و من جوابشو می دم یهو وسط حرف دیگه جواب نمی ده و یه کلیپی چیزی می فرسته یه وقتا

2706