2733
2734
عنوان

بیاین راجع به زندگی تون حدس بزنم

| مشاهده متن کامل بحث + 17254 بازدید | 1714 پست
شما باید خیلی مهربون باشی و زیادی ببخشی درسته؟

متاسفانه😪😪😪 اینطوری خیلیا سو استفاده میکنن

دختری در من ساز امیدواری مینوازد 💫🎻                       🦄🐰animal lover🐶🐥                                                                              aphrodite 🧚🏻‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بنده مشکلو نمیدونم ولی شما خیلی مهربونی و زیادی میبخشی درسته؟

عجببب کلا همه مهربوننو زیاد میبخشن؟؟😂😂😂😂😂

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  
2731
چرامنونمیگی😕😕😕😕

کاش ی کم‌منو درک کنی

چرا انقدر درگیر منافع خودت هستی؟

منو میبینی اصلا؟

مهم ترین آدم زندگیت همیشه اینو بهت میگه

من ۲۵سالمه. اهل ریسک و مطالعه ام و برای چندتا نشریه دانشجویی نویسندگی میکنم،میتونم با هر دوتا دستم بنویسم و عاشق ادبیات و آواز اصیل ایرانی ام.❤
مرسی فدات شم😘 درست بودن همشون جالبه برام

خوب خداروشکر حداقل اینه راضی بودی بازم شرمنده اعلان شلوغه کسی جا موند ندیدم 😍😍

ترجیح میدم سینگل باشم و به ازدواج فکر کنم  تا اینکه ازدواج کنم و به مجردیم فک کنم  اینو خودم گفتم  دکتر شریعتی امروز کارداشت نیومد  (امضامو خوندین برای حال دلم صلوات میفرستین نفسا قربون دلای پاکتون)  
بنده مشکلو نمیدونم ولی شما خیلی مهربونی و زیادی میبخشی درسته؟

😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶بس کن دیگه

من ۲۵سالمه. اهل ریسک و مطالعه ام و برای چندتا نشریه دانشجویی نویسندگی میکنم،میتونم با هر دوتا دستم بنویسم و عاشق ادبیات و آواز اصیل ایرانی ام.❤
کاش ی کم‌منو درک کنی چرا انقدر درگیر منافع خودت هستی؟ منو میبینی اصلا؟ مهم ترین آدم زندگیت همیشه ...

میدونم پررویی یه بار دیگه منو میگی امروز دلم گرفته یکم☹☹🙈🙈

ترجیح میدم سینگل باشم و به ازدواج فکر کنم  تا اینکه ازدواج کنم و به مجردیم فک کنم  اینو خودم گفتم  دکتر شریعتی امروز کارداشت نیومد  (امضامو خوندین برای حال دلم صلوات میفرستین نفسا قربون دلای پاکتون)  
نه دیگه فایده نداره درخواست دوستی دادم  دیر گفتی

ن اقا اصرار نکن قبول نمیکنم اولی سالی یه کاری نکن نی نی یار ازم عصبانی شه😂😂😂

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)