2733
2734
عنوان

بیاین راجع به زندگی تون حدس بزنم

| مشاهده متن کامل بحث + 17254 بازدید | 1714 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

می شه برای منم بگید من 33 سالمه می خوام بدونم ازدواج می کنم یا مجرد می مونم به یکی از همکارام علاقه دارم ولی نمی دونم اونم منو می خواد یا نه بهم توجه می کنه نمی دونم محبت و صمیمیتش از رو علاقس یا مثل خواهر می دونه منو 

اگه اجازه بدی من بگم شما خیلی مهربونی و زیادی میبخشی درسته؟

کلا گازشو گرفتی ولم نمیکنی اول عیده توبه کن فرزندم  

ترجیح میدم سینگل باشم و به ازدواج فکر کنم  تا اینکه ازدواج کنم و به مجردیم فک کنم  اینو خودم گفتم  دکتر شریعتی امروز کارداشت نیومد  (امضامو خوندین برای حال دلم صلوات میفرستین نفسا قربون دلای پاکتون)  
اخه خیلی ناامیدم نمیدونم چجور بگم  یعنی شما میگی زیارت عاشورا بخونم حل میشه حتما؟

هیچ وقت از خدا ناامید نباش اون خیلییی بزرگ و بخشندس 

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  

استارتر  ، اتش

منم بگید تا تاپیک نترکیده😁 از اینجور چیزا خوشم میاد راستش

دختری در من ساز امیدواری مینوازد 💫🎻                       🦄🐰animal lover🐶🐥                                                                              aphrodite 🧚🏻‍♀️
کاش ی کم‌منو درک کنی چرا انقدر درگیر منافع خودت هستی؟ منو میبینی اصلا؟ مهم ترین آدم زندگیت همیشه ...

میشه منم بگی😍

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  
هیچ وقت از خدا ناامید نباش اون خیلییی بزرگ و بخشندس 

از خدا ناامید نیستم ولی امیدم خیلی کمه ولی این مسئله کل زندگیم رو تحت تاثیر گذاشته و تا حل نشه هیچ چیز زندگیم خوب نیست برام

با خدا باش پادشاهی کن👑👑👑بی خدا باش هر چه خواهی کن