2733
2734
عنوان

اونایی که از زایمان طبیعی میخان بدونن

| مشاهده متن کامل بحث + 2005 بازدید | 98 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم توروخدا پاسخ سوال منو بدید  من تازه عروسم  ارتجاعی بودم  هنوزم مثل روزاول درد ...

ارتجاعی حلقوی که اصلا درد نداره. درد دلیلش یا اینه که واژنت خشکه. یا اینکه عفونت داری. اگه عفونت داشته باشی میسوزه.

2731
2740
من ک سه بار زایمان طبیعی کردم خیلی راحت و بی درد سر تو بیمارستان خصوصی،بدون هیچ کلاس و ورزشی😏

خوش ب حالت

ما خانوادتن لگنمون تنگه

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       

استارتر عزیز سلام. در مورد زایمان طبیعی چندتا سوال داشتم، میشه منو راهنمایی کنید؟

یه آمپولی هست موقع زایمان طبیعی داخل کمر میزنن که آدمو بی حس میکنه، اسمش نمیدونم چی هست، جاریم زد و گفت هیچ دردی رو حس نکرد. اما شنیدم اون آمپول باعث میشه آدم نتونه خوب زور بزنه و در خیلی از موارد نتونه بچه رو به دنیا بیاره، درسته؟

و سوال دیگم این هست که به غیر از این آمپول، روشی هست که درد زایمان طبیعی رو کم کنه؟ و کدوم بهتره؟

و دیگه اینکه واسه آمادگی زایمان طبیعی از چه زمانی باید کلاس شرکت کنم؟ الان ۴ ماهه هستم

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁
استارتر عزیز سلام. در مورد زایمان طبیعی چندتا سوال داشتم، میشه منو راهنمایی کنید؟ یه آمپولی هست موق ...

اگر زایمان طبیعی میخواید که باید کلاسارو از ماهه ۶ شرکت کنین . و اینکه زمان زایمان طبیعی به شما امپول فشار میزنن تا زود تر بهتون فشار بیاد و زایمان طبیعی بی درد نداریم  چون شما باید دردتون بیاد که بتونین زور بزنین 

برای سلامتی بچم یک صلوات برای سلامتی امام زمان بفرستید .💓🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡
چند روز بعد زایمان طبیعی میشه سرپا شد و کارارو کرد

بستگی به حالتون داره ولی توصیه ما تین هست که از هفته دوم به بعد 

برای سلامتی بچم یک صلوات برای سلامتی امام زمان بفرستید .💓🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡
2706