2733
2734
عنوان

اونایی که از زایمان طبیعی میخان بدونن

| مشاهده متن کامل بحث + 2005 بازدید | 98 پست
عذرميخوام يعنى زايمان طبيعى دردش از دخول با بكارت كمتره؟؟؟

با اولین دردت خود به خود پاره میشه نترس

برای سلامتی بچم یک صلوات برای سلامتی امام زمان بفرستید .💓🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡
حتما برید و بگید خودشون پردتون رو بزنن  حتی شده برید یک شهر دیگه  چون اینجوری زخم دهانه رح ...

واى چه بد چرا هيچ دكترى ب من نگفت عوارضشو يا اصلا نگفتن بيا بردارش 

خدا خيرت بده عزيزم حتما بعد از اين چندروز تعطيلش اقدام ميكنم واسه برداشتنش

من پذيرفتم شكست خويش را/ پندهاى عقل دورانديش را...من پذيرفتم كه عشق افسانه است/ اين دل درد آشنا ديوانه است...ميروم شايد فراموشت كنم/ با فراموشى هم آغوشت كنم...ميروم از رفتن من شاد باش/ از عذاب ديدنم آزاد باش...آرزو دارم بفهمى درد را/ تلخى برخوردهاى سرد را...آرزو دارم خدا شادت كند/ بعد شادى تشنه ى نامم كند...آرزو دارم شبى سردت كند/ بعد آن شب همدم دردت كند...تا بفهمى با دلم بد كرده اى/ با وجود احتياج دست مرا رد كرده اى...ميرسد روزى كه بى من لحظه ها را سر كنى/ ميرسد روزى كه مرگ عشق را باور كنى...ميرسد روزى كه تنها در كنار عكس من/ نامه هاى كهنه ام را مو به مو از بر كنى...😔
با اولین دردت خود به خود پاره میشه نترس

عزيزم دنيا دنيا ممنونتم ك وقت گذاشتى و راهنماييم كردى مرسى عزيزم

من پذيرفتم شكست خويش را/ پندهاى عقل دورانديش را...من پذيرفتم كه عشق افسانه است/ اين دل درد آشنا ديوانه است...ميروم شايد فراموشت كنم/ با فراموشى هم آغوشت كنم...ميروم از رفتن من شاد باش/ از عذاب ديدنم آزاد باش...آرزو دارم بفهمى درد را/ تلخى برخوردهاى سرد را...آرزو دارم خدا شادت كند/ بعد شادى تشنه ى نامم كند...آرزو دارم شبى سردت كند/ بعد آن شب همدم دردت كند...تا بفهمى با دلم بد كرده اى/ با وجود احتياج دست مرا رد كرده اى...ميرسد روزى كه بى من لحظه ها را سر كنى/ ميرسد روزى كه مرگ عشق را باور كنى...ميرسد روزى كه تنها در كنار عكس من/ نامه هاى كهنه ام را مو به مو از بر كنى...😔
2731
عزیزم من این روزا باید زایمان کنم به نظرت زایمان دراب خوبه یابد؟؟؟  چه کارهایی رو قبل وبعد زا ...

زایمان در اب که عالیه اما خوب شما بیشتر رو تخت خوابیدین لحظه اخر میبرنتون تو اب

واى چه بد چرا هيچ دكترى ب من نگفت عوارضشو يا اصلا نگفتن بيا بردارش  خدا خيرت بده عزيزم حتما بع ...

اره عزیزم حتما اینکارو بکن چون خیلی عوارض داره وقتی اینقدر بهت فشار میاد تازه کلی هم عوارض داره برای روحتون چون با رابطه به جای لذت شده وحشت 

حتما برید و بگید خودشون پردتون رو بزنن  حتی شده برید یک شهر دیگه  چون اینجوری زخم دهانه رح ...

عزیزم توروخدا پاسخ سوال منو بدید 

من تازه عروسم  ارتجاعی بودم 

هنوزم مثل روزاول درد دارم‌موقع رابطه  

ینی بدون لوبرکانت محاله بتونم تحمل کنم

تاپیک زدم پرسیدم  هنه مسخره بازی دراوردن بجای جواب دادن 

خواهش میکنم راهنماییم کنید 

دکتر بخاد پاره کنه پرده رو درد داره؟؟؟؟؟

من خیلی میترسم اصلا نمیتونم برم دکتر 😭

و از طرفی همه بهم‌گفتن  موقع زایمان خودش پاره میشه و همه از خداشونه ک ارتجاعی باشن  تامثل روزاول تنگ باشن  ولی واقعا برای من دردناکه 

میشه راهنماییم کنید عزیزم‌

مرسی 

واى چه بد چرا هيچ دكترى ب من نگفت عوارضشو يا اصلا نگفتن بيا بردارش  خدا خيرت بده عزيزم حتما بع ...

سلام عزیزم  منم  ارتجاعی هستم و تازه عروس  و مثل شما درد زیادی موقع رابطه دارم 

همه بهم گفتن  موقع زایمان خودش پاره میشه  پس تو فکرش نبودم  تااینکه اتفاقی اینجا اینو خوندم 

جسارتا شما پرده تون رو برداشتین اخر؟ 

درد داشت ؟؟

من میترسم برم دکتر

عزیزم توروخدا پاسخ سوال منو بدید  من تازه عروسم  ارتجاعی بودم  هنوزم مثل روزاول درد ...

نه عزیزم کسی از خداش نیست چون مرد ها هم ازاین حالت بیزارند شما رابطه جنسی انجام میدین که لذت ببرین اینکه درد بکشین شوهرتونم عصبی میشه و این ژل های روان کننده مضر هستش شما بهتره برید دکتر و بگیم پردتون رو براتون بزنه دکتر از اسپری بیحسی استفاده میکنه و شما اصلا هیچی نمیفهمید و ۵ دقیقه هم طول نمیکسه

چشمامو لیزیک کردم ممکنه واس زایمان طبیعی مشکلی پیش بیاد؟یا مثلا شماره چشمم برگرده؟

من تاحالا این مشکل رو نشنیدم اخه چه ربطی داره 

سلام عزیزم  منم  ارتجاعی هستم و تازه عروس  و مثل شما درد زیادی موقع رابطه دارم  ...

سلام گلم خوبى 

نه من اصلا كسى كارى واسه بكارتم انجام ندادم دردام نسبت ب اوايل خيلى كمتر شده اما هنوزم درد دارم 

2706