2733
2734
عنوان

جهیزیه خونه پسر اباد کنه و خونه پدر خراب کن

| مشاهده متن کامل بحث + 1554 بازدید | 158 پست
چه پدر شوهری 😞

مادر شوهرم خانومیه ولی نمیدونم این چرااینجوریه والا کل جهاز جاریمو پدر شوهرم واسش خریده سیسمونیشم همینطور الانم که الانه لباس بچه هاشم میگیره ولی دور سرش میچرخه بخدا من بااینکه کلی جهاز اوردم دلمو خون کرده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم 😄 خدا حفظش کنه ، ولی واقعا به نظرم پسری که خودش جهیزیه رو میخره خیلی ادم خوب و مهربونی باید ب ...

غير از مهربوني. به طرز فكر ادماست.  اين رسم و رسوم خيلييي قديمي و با عرض معذرت عقب افتادس و بي معني. بايد قبول كنيم ايران يه كشور عقب افتادس و تا وقتي خودمون داربم دامن ميزنيم به اين عقب افتادگي درست نميشه. همه چي فيلتره، پاسپورتمون مزخرفه ارزش پولمون كه گند زده... اصن نميدونيم تو دنيا چه خبره. يه كشور بسته و ايزوله هستيم ككمترين حرفي بلاك ميشه و سانسور. برا همين تو عقب افتادگيمون دست و پا ميزنيم. وظيفه منو شماست به عنوان دختراي جوون راه و رسم مادربزرگامونو نريم تو اين مسائل ازدواج و روابط با خانواده شوهر. 

2731
منم جهازم خوب بود شوهرم بهم گفت اشغال اوردی بعد خواهرشوهر جهاز دخترش خیلی از. من پایین تر. بود همه ...

تا بوده همین بوده

بلایی به سرم اوردن که میخام انشالا در اینده بجای حهیزیه به دخترم خونه بدم یا براشون اجاره کنم. کلا رسم جهیزیه رو نابود کنم. جهیزیه بده دخترو بندازن بیرون هم خونه مال پسر هم اسباب خونه

نمیدونم این قدیمیا عقلشون کجاشون بود که بجای اینکه به دختر سر پناه بدن یه مشت تیر تخته دادن که صاحب اولو اخرش پسره

غير از مهربوني. به طرز فكر ادماست.  اين رسم و رسوم خيلييي قديمي و با عرض معذرت عقب افتادس  ...

دقیقا همینطوره ولی خوب به تنهایی نمیتونیم که

درسته سختمونه ولی میرسیم به جایی که حق مونه ✌🏻✨
چطوری فهمیدی وضع اقای داماد عالیه خونه ای به نامت کرده ماشین برات خریده سرویس چی بهت داده ؟؟؟

نه فقط متوحه سدم که اونم ب دروع بمن میگه خونه ندارم ماله داداشمه..از اون طرف مادرش منت میزاره پسرم خونه داره..البته یه خونه ارزون قیمت..حقوقش رو یک چهارم واقعیش بمن میگه..و چیزیم تا بحال بهم نداده...و سرویسم شد ۲۲ تومن که ادنم والا طلا گرون بود وگرنه نازکه

2740
مادر شوهرم خانومیه ولی نمیدونم این چرااینجوریه والا کل جهاز جاریمو پدر شوهرم واسش خریده سیسمونیشم هم ...

چرا این شکلیه باهات مشکل داره ؟

نه فقط متوحه سدم که اونم ب دروع بمن میگه خونه ندارم ماله داداشمه..از اون طرف مادرش منت میزاره پسرم خ ...

خوب پس برای همین شرایطی کی جهاز صد. میلیونی میبره تازه باید متوقع باشی 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
نه فقط متوحه سدم که اونم ب دروع بمن میگه خونه ندارم ماله داداشمه..از اون طرف مادرش منت میزاره پسرم خ ...

چه ساده ای تو خواهر    اون صاف و صادق نیس اونم اول نامزدی بعد شما همه چیو گفتی بهش ،که ماشین داری که  چقد جهیزیه گرفتی  ببین  نظرت چیه یه مشاوره بری ؟

🤲🏻 لطفا برام دعا کنید که منم  مادر بشم ❤️ بعداً....بعداًوجود نداره ،بعداً چایی سرد میشه،بعداً آدم پیر میشه،بعداً زندگی تموم میشه ... من قوی تر از تنهاییامم 

میشه دقیقا بگی چرا میخوای باهاش ازدواج کنی ؟ دختر تو هنوز ۲۸ سالتهههه😡

مادر شوهرم خانومیه ولی نمیدونم این چرااینجوریه والا کل جهاز جاریمو پدر شوهرم واسش خریده سیسمونیشم هم ...

منکه ب دعا و جادو التقاد پیدا کردم..حتمن اونم داره

2706