2737
2734
عنوان

جهیزیه خونه پسر اباد کنه و خونه پدر خراب کن

| مشاهده متن کامل بحث + 1554 بازدید | 158 پست
خدایا خیلی سخته...خیییلی...برا خودم گریه کنم یا تو

تا ادنجا که میتونی کم ببر و اشتباه منو نکن

من عالی آوردم بازم گفتن چی آوردی یه مشت تخته پاره

با اینکه خداشاهده خودشون رو یه قالی نشستنو یه تلوزیون کوچیک و یه میز شکسته کل دارایشون هست

اسم چیزایی که من اوردمو نمیدونستنو به عمرشون ندیده بودن

اما پرو پرو گفتن چی اوردی

لعنت به من که بخاطر جهیزیه با خانوادم سر جنگ افتادم

اینا بیرونم کردن وباز برگشتم پیش خانوادم... 

يه داداش ديگه داريم 😂😂

عزیزم 😄 خدا حفظش کنه ، ولی واقعا به نظرم پسری که خودش جهیزیه رو میخره خیلی ادم خوب و مهربونی باید باشه نمیدونم چرا خانوماشون اینجورین دیگه

درسته سختمونه ولی میرسیم به جایی که حق مونه ✌🏻✨

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یکساله که عروسی کردم کلی هم احترامشونودارم ولی پدرشوهرم هربار که میاد خونم یبار میگه مبلات خیلی بده بدرد نخوره چرا دکوری نداری اره دیگه دکور پول میخاد کل کابینتامو میگرده هر بار که میاد و میره تو خونم جنجال به پا میشه خونوادت چقدر بهت عیدی دادن واست چیا میخرن بگو برات برنج و شکر و...بیارن 

2731

عزیزم اصلا به خودت سخت نگیر. ماشینتم تحت هیچ شرایطی برای راحتی شوهر نفروش. خیلی هم زیاد داری می بری. فقط پز بده و بزن تو سر شوهرت که دهنشو ببنده.

عجب پررو هستنا.

ببی شوهر من نه طلا خرید برام نه جشن درست و حسابی نه آینه شمعدون نه خرید لباس یعنی هیچی هیچی. بعد تا یچی میگفتم زود میگفت خانوادم برام خونه گرفتن. درصورتی که فقط ۲۰ میلیون کمکش کردن و بقیشو خودمونداریم قسط میدیم و خونمونم  از همه جا ریزش کرده و بدترین نقطه ی شهره

یکساله که عروسی کردم کلی هم احترامشونودارم ولی پدرشوهرم هربار که میاد خونم یبار میگه مبلات خیلی بده ...

چه پدر شوهری 😞

درسته سختمونه ولی میرسیم به جایی که حق مونه ✌🏻✨
خدایا خیلی سخته...خیییلی...برا خودم گریه کنم یا تو

گريه نكن بابا. تو فقط حق و حقوقتو نميدوني. سرت بالا باشه و قراره عروسي يه اتفاق خوشايند و شاد باشه تو زندگيت 

2738
نشون ندادم و بروم زد که طلا نداری نه؟😢😢😢و من از ته قلبم دارم بهس محبت میکنم واقعن از صمیم قلبم و ...

بگو  داشتم دادم گدا اولی برد 😐😐😐

ینی این بفهمه داری واست یه  تیکه طلا هم نمیخره ببخشدا ما ترکا  میگیم هم دختر بدیم هم کالا بدیم هم دو قورتو نیم بالا بدیم  تازه اشک دخترمونم  هی در بیارن 

🤲🏻 لطفا برام دعا کنید که منم  مادر بشم ❤️ بعداً....بعداًوجود نداره ،بعداً چایی سرد میشه،بعداً آدم پیر میشه،بعداً زندگی تموم میشه ... من قوی تر از تنهاییامم 
خووووواهرانه و ملتمسانه ازت میخوام خیلی از لحاظ مالیخودتو  تحت فشار نزاری چون حتی اگر دنیارم دا ...

من شاغل بودن بعد. عروسی یه دعوایی با شوهرم داشتم خواهر نکبتش و. وارد کرد که کلی هم ضربه بهمون زد 

وسط دعوا گفت تو. عقد بودی کار. میکردی پولات کو😱😱😱😱 اصلا موضوع دعوا ربطی به این قضیه نداشت منم جرش دادم گفتم به تو چه 

مگه خودت کار. میکردی میدادی به شوهرت ؟؟ تا دو سال قسط جهازت و. میدادی

تا ادنجا که میتونی کم ببر و اشتباه منو نکن من عالی آوردم بازم گفتن چی آوردی یه مشت تخته پاره با ای ...

منم جهازم خوب بود شوهرم بهم گفت اشغال اوردی

بعد خواهرشوهر جهاز دخترش خیلی از. من پایین تر. بود همه قیمتا دو برابر میگفت همش هم میگفتن جهاز. عالی دادیم

من شاغل بودن بعد. عروسی یه دعوایی با شوهرم داشتم خواهر نکبتش و. وارد کرد که کلی هم ضربه بهمون زد&nbs ...

ببین من خیلی  طلا  دارم  تو دوران مجردی خریدم کادو دادن داداشام   وبابام و اینا  سر عقد بابام یه  سرویس  بهم داد        مادر شوهرم 1 و سال و نیمه گذشته   هنوز واسم سرویس نخریده چنتا النگو و انگشتر و دستبنده که   همرو شوهرم گرفته  تیکه تیکه    انقدددددد غر زد انقققققد غر زد بردم همرو دادم دستش  گفتم مال خودت  الان  اون افتاده دنبال من که بیا ببر طلاهاتو بنداز آبرومون میره   گفتم  نمیخوام تازه سرویسمو دادم بابام بفروشه  آخه کلی بهم جهیزیه داده روا نیس که  خیالش از بابت سرویس بابام راحت نباشه   ینی دور از جونش فقط سکته نکرده  به من میگه نداریم پول ولی تو این یک سالو نیمه 25 ملیون  طلا خریده واسه خودش که 10 ملیونش  و از شوهر من سال اول گرفت   که مثلا واسه من سرویس بخره  هیم میگفت سرویس داری دیگه منم گفتم دیگه ندارم 😂😂😂😂😂

🤲🏻 لطفا برام دعا کنید که منم  مادر بشم ❤️ بعداً....بعداًوجود نداره ،بعداً چایی سرد میشه،بعداً آدم پیر میشه،بعداً زندگی تموم میشه ... من قوی تر از تنهاییامم 
2706