2737
2734

بهم دلداری بدین موندم چه غلطی بکنم...من تا الان حدود ۵۰تومن خریدم و یه۱۸تومن دیگه مونده ..از طرفی همش دوماه دوران عقدم میشه یعنی فرصت کوتاه عروسی برادرمم هست و کلی تیکه برا اون..از خودمونم یخچال و سرویس چوب با داماده ..مهریه تم ۱۱۴سکه.حالاتو این دوران وانفسا و گردنی و این دوران عقد کوتاه و کلی خرج عروسی خانواده همسرم توقع جهیزیه ۱۲۰تومنی از من دارن...چه کنم...بنطرتون درسته که من ب خانواده ام فشار بیارم..از طرفیم دارم یه ماشینم که بابام خریده برام با خودم میبرم.دارم دیونه میشم..ب حدی که ریزش مو گرفتم..همسرمم وصع مالی خوبی داره اما حاصر نیست متو درک کنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ن چرا ب بابات فشاربیاری اخه باباها خیلی مظلومن

من بودم ماشینو میفروختم .میگفتم شوهر بخره اینطوری هیییییچ منتی نیس تااخرعمر .جهیزیت هم تکمیل میشه

خدا بچه هامو ب تو میسپارم
نه بخاطر حرف بقیه به خونوادت فشار نیار 

طعنه ها رو چه کنم...من درسطح یه جهیزیه مهمولی مببرم نمیتونم همش مارک بخرم..وسایل برقیم تقریبن مارکن..اما توان خریدن حوله مارک یک میلیونی یا روتختی یک میلیونی ندارم دیگخ

وظیفه ای نداری که ماشین ببری ولی جهیزیه متاسفانه عرفه جامعه هست به شوهرت بگو میخوای ماشینم می‌فروشم ...

گفتم..گفت باشه..ولی میدونم بفروشم..منه بدبختو میندازه تو خونه خودش از صبح تا عروب اداره و بعدشم خواب ..من میمونم و تنهاییم 

2740
طعنه ها رو چه کنم...من درسطح یه جهیزیه مهمولی مببرم نمیتونم همش مارک بخرم..وسایل برقیم تقریبن مارکن. ...

رو تختی که زیر دو تومن اصن نیس ولی اهمیت نده عزیزم ازین گوش بگیر ازاون گوش بده بیرون خونوادت مهم ترن تا زر مفت ۴ تا خاله زنک

اصلن نه به خودت نه خانوادت فشار نيار. بجاش توقعاتت از شوهرت هم همون اندازه باشه كه وسع خودت ميرسه. اينجوري كسي نميتونه بهت ايراد بگيره. اگه تو هم سر عروسي و بقيه مسائل كوتاه بياي زبون اونارو ميبندي. زن داداش من با يه كتري و قوري اومد و هزاااران هزاررتوقع داشت. انقدم سرش بالاست و هر روز يه دعواي الكي سر مسائل بي خود راه ميندازه كسي هم اجازه تو گفتن بهش نداره چون داداشمو تربيت كرده به همه بپره 

عجب شوهری ...تو جهیزیه هم کار داره از حالا ..خدا به داد برسه 

من شخصا این مدل زندگی رو نمیپسندم ..با اینکه خانوادم وصع مالی خوبی دارن ولی جهازمو خودم خریدم و همسرم حتی 1 ریال کمک نگرفت تو خرج عروسی ..پدرو مادرااا گناه دارن واقعا که تمام داراییشون برای بچشون بره ..

درضمن۷۰میلیون بدون سرویس چوب ویخچال جهاز بدی نباید باشه خانواده شوهرت پرتوقع هستن،سعی کن جوری که کدو ...

خواهر تازه باز هرچی نگاه میکنم میبینم کمه..الان مث سگ پشیمون ۲۴ نفره پردیس برداشتم ..میخوام اگر شد ببرم زرین بگیرم ابروم نره

2706