2733
2734
عنوان

بیاید اینجا هر کدوم یه چیز مفید که بلدیمو به هم یاد بدیم

| مشاهده متن کامل بحث + 159315 بازدید | 1538 پست

یه چندتا نکنه خانه داری بگم 

وقتی مهمون دارم پوست پرتقال وچوبه دارچین رو اخر کارام باهم میجوشونم بوی خوشی میپیچه تو خونه اگه وقت نباشه یه پنبه رو از عطر خیس میکنم میذارم تو کیسه جارو برقی وجارو میکشم

برای خورشت قیمه ولوبیا سبز چوب دارچین بندازین تا خورشت سیاه نشه 

برای پخت کیک از پکینگ پودر استفاده نکنید چون چاق کنندس وزیادش سمی هس به جای اون یه زرده بیشتر بزنید

جلو خونواده خودتون از همسرتون بد نگید وبدی اونارو هم به همسرتون نگید بدی مادرشوهرتونو به مادرتون نگید کلا به هیچکس نگید چون شخصیت خودمون خراب میشه 

بچمونو همه جا خوب صداش کنیم مثل جانم عزیزم گلم همه هم بهش احترام میذارن

قد ۱۶۷ وزن شروع:۸۸/۵۰۰  وزن فعلی77/300.  هدف اول ۷۴. هدف دوم۷۱       هدف سوم۶۹   هدف چهارم ۶۵  هدف پنجم ۶۲

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

کی گفته اونم آب درسته دفع میشه اما مایعاته حساب میشه بدنم از بی ابی خشک میشه همش عفونت میگرفتم الان ...

عزیزم مطمئنم چای و قهوه بدن رو خشک میکنه.

توی طب سنتی خوندم بخاطرهمین کسایی که طبع بدنشون خشکه چای واسشون ممنوع میشه

و همینطور کسایی ک غلظت خون و کم ابی دارن..

#محسن_شکاری 🖤🖤 #Mohsenshekari 
2731
[QUOTE=85001797]احسنت👍 دقیقا میتونم بگم معجزه تو زندگی من از جایی شروع شد ک شروع کردم هر روز بین ال ...

چیزی بیشتر از اون

از رنج ها لذت بردن! و راضی شدن از همه چیز همراه با لذت 

برکتی که ب زندگی سرازیر میشه

آرامش ک ب قلب آدم میاد

حس سبکی و نشاط

2740
من از آقاخجالت میکشم ...احساس میکنم لیاقت ندارم باهاشون حرف بزنم ...خیلییی روسیاهم آخه

الان دیگه کی رو سیاه نیست؟؟؟؟

ولی اگه باهاش حرف نزنیم....ممکنه ولمون کنه...

پس باهاش حرف بزن و ازش بخواه به حال خودت رهات نکنه

چون میدونم ممکنه مشکل خیلی خانما باشه...  برای یبوست کنجد و ماست بخورید. یا یک ق غ تخم کتان آس ...

یعنی کنجد رو بریزیم توی ماست بخوریم؟

یه عمر برای پیدا کردن کسی که درکت کند و تورا همان گونه که هستی بپذیرد انتظار میکشی و عاقبت میفهمی او از همان اغاز خودت بوده ای
چای رازیانه چطوره؟؟؟من روزی یک تا دو فنجان میخورم

بیشتر از ۴۰ روز پشت سر هم نخور

اگرم کیست داری نباید بخوری

یه عمر برای پیدا کردن کسی که درکت کند و تورا همان گونه که هستی بپذیرد انتظار میکشی و عاقبت میفهمی او از همان اغاز خودت بوده ای

نکات زندگی

_هرگز به بچه هایتان بیشتراز دو سال شیر مادر ندهید

_از بچه های فامیل راجع به معدل درسیشان نپرسیم.

_وقتی برایمان مهمان می آید تلوزیون را خاموش کنیم .

_از عروس و داماد خود به فرزندانمان بدگویی نکنیم.

_سرزده به خانه کسی نرویم.

_راجع به متراژ و قیمت خانه صاحبخانه از او سوال نپرسید .راجع به قد و وزن و سن اشخاص و مسایل شخصی انها مثل  ایا نماز میخوانید  ایا روزه اید  سوال نپرسید.

_وقتی پدر یا مادری فرزندش را تنبیه کرده جلوی بچه طرفداری بچه را نکنیم.

_در تربیت فرزند دیگران حتی نوه هایمان هیچ دخالتی نکنیم.

_هرگاه برای تولد بچه ای کادو میبرید اگر خواهر ,برادری دارد حتما برای آنها هم چیزی ببرید.

_هدایایی را که برای ما مناسب نبودند به دیگران هدیه نکنیم.

_بدون اجازه همسایه مهمانی با صدای موزیک بلند در منزل نگیریم.

_در مکان های عمومی اگر فرد سالمندی ایستاده شما ننشینید.

_در مترو و اتوبوس به افراد زل نزنید.

_موقع رانندگی داخل ماشین بغلی را نگاه نکنید.

_وقتی چراغ سبز میشود با بوق اعلان نکنید.

_وقتی پیاده راه میروید اخم نکنید.

_وقتی دوستانتان را بعد مدتی میبینید,هرگز 

نگویید :چقدر پیر شدی؟

یا ازبین رفتی.راجع به ظاهر کسی قضاوت نکنید.

_به آرامی غذا بخورید.مخصوصا وقتی مهمان هستید بیشتر از کنار هم غذا خوردن لذت ببرید تا خود غذا.

_باران که می آید کنار پیاده رو ها آهسته برانیم

_با آدم بی ادب بحث نکنید

_به رستورانهای فست فود که میروید خودتان ظرف غذایتان را داخل سطل بیندازید.

_همیشه زباله های خود را تفکیک کنید.همیشه در پله برقیها در سمت راست بایستید و سمت چپ را همیشه برای  مردمی که عجله دارند خالی بگذارید.

_ در متروها و اتوبوسها بدانیم حق تقدم با  کسانی هست که قصد   پیاده شدن دارند سپس افرادی که سوار میشوند.

_تمام وقتتان را صرف سریالهای بی سر وته ترکی نکنید.به ورزش و مطالعه و یا دیدن فیلم های روز سینما بها دهید.

_پولهای شما برای بانک های شهر نیستند.بیشتر خرج خودتان کنید و تا جایی که امکان دارد به مسافرت بروید.

_اگر متاهل هستید هرگز بدون اطلاع همسرتان به جایی نروید.همیشه او را در جریان بگذارید.

_همیشه حلقه ازدواج در دستتان باشد.اگر کوچک شده در اسرع وقت سایز آنرا درست کنید و به دست کنید.

_در محیط کار لباس رسمی بپوشید و هرگز صندل راحتی به پا نکنید یا صندل تابستانه با جوراب سفید نپوشید.

_هرگز بدون ادکلن به سر کار نروید مخصوصا اگر شغل شما طوریست که با ارباب رجوع زیاد سروکار دارید.

_هر سال به دندانپزشکی بروید .اگر سالییک دندان خراب را هم درست کنید.دندانهایتان همیشه سالم میمانند.

_به افراد بیمار یا معتاد یا اقلیت ها به چشم یک انسان عادی نگاه کنید و با آنها رفتار عادی و محترمانه داشته باشید.

_هرگز کشور خود را با تمام کاستی هایش مسخره نکنید و اجازه ندهید دیگران نیز حرمت شکنی کنند.

_هرگز میزان حقوق ماهیانه کسی را نپرسی

_هرگز شماره عینک کسی را نپرسید 

_برای دعا کردن از زبان عادی و خودمانی خودت استفاده کن

نیاز نیست زیاد آن را پیچیده کنی.

2706