2752
2734
عنوان

بیاید اینجا هر کدوم یه چیز مفید که بلدیمو به هم یاد بدیم

| مشاهده متن کامل بحث + 159348 بازدید | 1538 پست
سوال از خانومهای متفکر و مودب فکر کردن قبل از سخن گفتن ینی چی ینی دقیقا باید به چی فکر کنی به واکنش ...

از خیلی جهات خوب

اینکه ایا این حرف اصن لزومی داره

باعث دلخوری نمیشه

فتنه درست نمیکنه

کلا هر حرفی اومد تو ذهنمونو نگیم

یه ثانیه فک کنیم ایا حرف درستیه یا نه به همین سادگی

یه عمر برای پیدا کردن کسی که درکت کند و تورا همان گونه که هستی بپذیرد انتظار میکشی و عاقبت میفهمی او از همان اغاز خودت بوده ای
چای معمولی بده از کاکوتی ،آویشن ،به ،بهارنانج و... استفاده کن و در مصرفشون افراط نکن. آب فاتر ،آب ج ...

چای رازیانه چطوره؟؟؟من روزی یک تا دو فنجان میخورم

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من اکثرا تخم شربتی درست میکنم به مقدار زیاد بعد تو جای یخ قالبی ها میریزم بعد میزارم فریزر هر وقت خو ...

کلی هم خاصیت داره این تخم شربتی

تو تابستون جیگر ادمو خنک میکنه😅😅

یه عمر برای پیدا کردن کسی که درکت کند و تورا همان گونه که هستی بپذیرد انتظار میکشی و عاقبت میفهمی او از همان اغاز خودت بوده ای
2731
دو قاشق زاج کوبیده رو تو نیم لیتر آب جوش حل کنید و خنک شد بریزید تو یه بطری به عنوان ضد عرق استفاده ...

اینجوری دیگه عرق نمیکنیم؟

به جای اسفناج برگ چغندر بخورید. شاهی اصلا نخورید. خود چغندر رو هم همینطور ،اصلا نخورید. تره ،کاسن ...

وای چرا

من عاااشق شاهیم 😫

خیلی خوشم اومد از تاپیکت 

از اون حرفای خاله رنگی دیگه دارم اووووق می زنم

سلام خوبین ،من یه فروشگاه لوازم آرایشی و عطر دارم💄💄 .کیلینیک هدی لانکوم ویکتوریا هرچی بخاید 🌺🌺تازه اومدم تو سایت یه نگاه به تاپیکهام بندازین😊
اگه ميخوايد ظرفشوييتون لک نشه بعد تميز كردن  و شستن با دستمال خشكش كنيد

اگرم لک شد با سرکه میره

یه ساعت مونده قرمه سبزی رو از اجاق بردارین هر ده دقیقه چند تا گوله یخ بندازین و درش رو ببندین تمام روغناش رو با شوکی که میدین پس میده و اب نمیندازه 

در این دنیا "همه مستاجریم "و باید همه چیز را به صاحب خانه پس دهیم !! "مستاجر خوبی برای خدا باشیم "

زندگی را جدی نگیرید

زندگی قرار است که پر از شادی و تفریح باشد.

وقتی که شاد هستید احساس خوبی دارید و آنچه دریافت می کنید شگفت انگیز است.

وقتی که زندگی را خیلی جدی می گیرید

نصیب شما از زندگی چیزهای جدی خواهد بود.

با شاد بودن زندگی دلخواهتان را خواهید داشت

و با جدی گرفتن مسایل زندگی

نیز با شما جدی برخورد خواهد کرد...

👤 راندا برن

اهل كمك ب ديگران
از شارژر اورجینال خود کمپانی مربوطه استفاده میکنی؟ این‌ مسئله خیلی مهمه.

اره

ولی تو روز شاید ۴ ۵ بار میزنم شارز هر بار نیم ساعت اینطورا

کلی هم خاصیت داره این تخم شربتی تو تابستون جیگر ادمو خنک میکنه😅😅

اره خیلی من تو این قالب کوچیکای یخی میریزم هر وقت بخوام یکیشو میندازم تو آب واسه مهمونم امادس بهتر از این آماده هاس

عزیز دل مادر ...کنجد من ...منتظرتم بیای خونمو روشن کنی ...بسه انتظار🌷🙏...برای شادی روح پدرم صلوات می‌فرستید ؟؟؟ناغافل رفت و خیلی زود .....برای شفای برادرم که جوان هست هم صلوات می‌فرستید 😢🙏🙏🙏🙏
یکی از مفیدترین چیزایی که تو زندگیم بهش رسیدم و به کارم اومده خیلی خیلی اینه که وقتی از انجام کار ج ...

واااای خیلی خوشم اومد از این طرز فکر🖒🖒

من خیلی فرصتا رو به خاطر ترس از دست دا م

2706