2752
2734
عنوان

بیاید اینجا هر کدوم یه چیز مفید که بلدیمو به هم یاد بدیم

| مشاهده متن کامل بحث + 159406 بازدید | 1538 پست

به هیچ عنوان خونتونو ترک نکنین 

اگرم شوهرتون بیرون کرد بگین خونتونه و از خونه تکون نمیخورین و اگر گفت پس من میرم بهش بگو من بیرونت نکردم خونه خودتونه هر طور خودت میدونی

در این دنیا "همه مستاجریم "و باید همه چیز را به صاحب خانه پس دهیم !! "مستاجر خوبی برای خدا باشیم "
من موقع کار ھمیشہ دست کش دستم میکنم .. ھمیشہ وسایلامو سر جای خودش میذارم .. ھمیشہ ارایشگاہ میرم و ...

کامل و عالی.مررسی 😍

یه عمر برای پیدا کردن کسی که درکت کند و تورا همان گونه که هستی بپذیرد انتظار میکشی و عاقبت میفهمی او از همان اغاز خودت بوده ای

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

واای نگو از بی دعوت جایی رفتن😣😣 واقعا یه زنگ کوچیک چقد زحمت داره؟

زن داداش من میومد ۱چروز میموند بعد یه هفته نمیومد میگفتیم آخییییییش

تازه آخر گفت چرا منو دعوت نمیکنید خب تو مهلت نمیدی که

زیاد از خوشیاتون برای دیگران نگید بزارید خیلی معمولی در ذهنشون باشید گاهی بعضی چشمها نمیتونه خوشبختی زن و شوهر رو ببینه

در این دنیا "همه مستاجریم "و باید همه چیز را به صاحب خانه پس دهیم !! "مستاجر خوبی برای خدا باشیم "
2731
چون میدونم ممکنه مشکل خیلی خانما باشه...  برای یبوست کنجد و ماست بخورید. یا یک ق غ تخم کتان آس ...

کاهو ، آلو ،روغن زیتون ،گلابی و خربزه هم عالین .

و اگه باردار نیستید سنای مکی و گل محمدی دم کنید و بخورید ،فقط دو یا یه روز در هفته نه هر روز

نیم کیلو ارد نخوچی  و 170گرم پودر شکر رو با170گرم روغن جامد ذوب شده مخلوط کرده و از چرخ گوشت رد کنین تا خمیر منسجمی بشه. هل و زنجبیل بزنین تا حسابی معطر بشه. قالب بزنین و تو فر 180 بپزین. ب همین راحتی با 10تومن هزینه و تو 1ساعت ی عالمه شیرینی خوشمزه واس عیدمون داریم.

چرا.من ارده که میگیرم...یه ذره که میریزم جواب میده.روغنش بخار نمیشه و به خورد غذا هم نمیره تا مدت ط ...

طعم بدی نداره؟

یه عمر برای پیدا کردن کسی که درکت کند و تورا همان گونه که هستی بپذیرد انتظار میکشی و عاقبت میفهمی او از همان اغاز خودت بوده ای
 مرسی بابت تاپیکت استارتر منم قبلا این👇 تاپیکو زدم . پر بازدید شدنش مهم نیس مهم اینه که شده چ ...

خیلیم عالی

من که گذاشتم علاقه مندیام حتما بخونمز

شونه ها رو داخل ترکیب جوش شیرین و سرکه بندازین تمیز تمیز میشن.

لکه های مبل و قالی رو با پودر صابون دستی پاک کنید

شیرالات هم با جوش شیرین و سرکه بشورین بعضی شیرها جنسشون فلز  نیست ممکنه اسیب ببینه

درهای الومینیوم رو با اب نارنج تمیز کنین

پرده ها رو اول 1 بار با اب خالی بشورین بعد با شوینده.

همیشه از دستمال جادویی استفاده کنین

برای ته قابلمه 1 قاشق ارد، 2 قاشق نمک، 2 قاشق جوش شیرین و نصف استکان سرکه استفاده کنین

روی وسایل سرکه اسپری کنین باعث میشه. دیرتر گرد و خاک روش بشینه

این ها رو خودم امتحان کردم.

عزیزم اون باطری دگ عمری نمی کنه‌. مال من جی ۷ سامسونگه اکثر اطرافیانم ک دارن همینو باطری شون باد کر ...

واای چه بد

حالا باطری هم خیلی گرون شده حتما😔😔

البته من مواظبت نکردم

روزی ۴ ۵ بار میزدم شارژز گوشیمو

اگه میخواید بچه هاتون از همون نوزادی خواب خوبی داشته باشن وقتی شبا بیدار میشن فقط شیرشونو بدین و اگه لازمه پوشکشون رو عوض کنید به هیچ وجه نازشون ندین و بازی هم نکنید اینجوری کم کم متوجه میشن شب برای خوابه و روز برای بازی

شاد و خندان باشید   فعلا همین به ذهنم رسید  
بچه ها لطفا به کسی میرسید نگیدچقدر شکسته شدی پیر شدی ....

دقیقا

خیلی این حرفا رو روحیه طرف اثر میزاره

برا یبوست انجیر عالیه 

شب تاصبح بزارید تو اب بعد میل کنید 

خداازت سپاسگذارم که تودلیم روحفظ میکنی ازت ممنونم که به زودی زود تواغوشم میگیرمش سپاسگذارم که نه ماه انتظارم زود وبه سلامت به پایان میرسه وتوراهیمون سلامت میاد پیش منو باباش.....😍😘😘😘😘

ته ماکارونی به جای سیب زمینی ورقه شده سیب زمینی رنده شده بزارید عالی میشه.

تو برنج کته وقتی داره آبش تموم میشه یه قاشق ماست بریزید ته دیگش خوشمزه میشه.

چدنای گازو با خمیر دندون تمیز کنید اگه کثیفیاش قدیمی نباشه خیییییلی تمیز میشه

کلید برق را زد.لامپ روشن نشد.چند دفعه ی دیگر کلید را زد.آدم چه دیر میفهمد؛تکرار،چیزهای خراب را درست نمیکند...
2706