2733
2734
عنوان

بیاید اینجا هر کدوم یه چیز مفید که بلدیمو به هم یاد بدیم

| مشاهده متن کامل بحث + 159348 بازدید | 1538 پست
اشتباهه خوشگلم. افراد با طبع بلغم و دم نباید زیاد آب بخورن....چاق میشن و مشکلات دیگه براشون بوجود م ...

از کجا بفهمیم کدومیم؟

کسی که میدونه اشتباه کردی وبازم ازت دفاع میکنه یا مادرته یا عاشقته
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هرروز با امام زمان حرف بزنید حتی اگه شده کارای روزانتونو تعریف کنید براش کم‌کم بهش نزدیک میشید و ه ...

چ جالب😍

مرا از رنج های عاشقی بیهوده ترساندی، فقط سربسته می گویم،   طبیب ازخون نمیترسد.
2731
چه جالب🤤🤤نزنیم ناکارش کنیم گوششم قطع شه🤣🤣عزیزم پرستار بودین؟درسته؟

نه عزیزم ی خراش کوچیک😂😂اره گلم 

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖

واسه دسشویی هرچندوقت یکبار اسپند دود کنین و درشو ببندین بعد هواکش رو بزنین،دیگه اثری از بوی بد نمیمونه،من صورتمو هفته سه چهار بار با صابون و مسواکی که استفاده نمیکنم خیلی آروم لایه برداری میکنم،واسه ابروهامو مژه هام روغن نارگیل معجزه کرد،از موچین خیلی کم استفاده میکنم چون دوس ندارم ابروهام نازک باشن ولی ماهی یه بار قیچیشون میکنم،موهام کوتاهه ولی بازم مواظبم ازشون و از اسپری گره بازکن فیروز استفاده میکنم،ناخنامو سوهان میکشمو زیاد بلندشون نمیکنم،تو جمع ساکتم و درصورت لزوم حرف میزنم،با شوهرم مث دوستشم باهلش شوخی میکنم و ازسروکولش میرم بالا ولی اون نه😐🙄موقع عصبانیت زود میرم جلوی پنجره و نفسهای عمیق میکشم مث معجزه عمل میکنه،از شکر و نمک خیلی کم استفاده میکنم شاید هفته ای یه بار،شبا قبل از خواب خونمو تمیز میکنم که صبح بیدارشدم حال کنم،فعلا اینا یادمه بازم مینویسم فقط نترکونین❤😍

🌸

وقتی مهمون دارید و خورشت پختین موقع اضافه کردن لیمو بهش حتما لیمورو بجوشونید ده دقیقه که خورشتتونو تلخ نکنه،برای خوش عطر شدن قورمه سبزی به سبزیش ریحون و برای خوش طعم شدنش توش آب قلم بریزید،لباسای سفیدو وقتی لکه شدن همون لحظه با صابون آبگرم بشورید که لکش ثابت نشه، فعلا همینا یادمه😊   

طرز تهیه کیک اسفنجی تو پلوپز،ژله رولی،ژله تزریقی،خرده شیشه،مرغ خوش عطر و بو،قرمه و قیمه و کلا هر غذایی رو بلد باشم دوس داشتید بپرسید توضیح بدم دوستای گلم🌺🌺

من برای رسیدن به هرچیز کوچیکی کلی جنگیدم  کلی تلاش کردم برنامه ریزی کردم و در آخر هم جذبش کردم و رفتم سراغ هدف بعدی،من یه آدم خوشبختم که باور دارم خوشبختی و زندگی خوب حق منه و اتفاقای خوب مثل تکه های پازل روز منو تکمیل میکنن،من میتونم چون خیلی قدرتمند تر از دیروزمم و امروز یه هدیه بزرگ برای منه چون میتونم یه قدم به خواسته هام نزدیکتر بشم🧠❤👣
وقتی مهمون دارید و خورشت پختین موقع اضافه کردن لیمو بهش حتما لیمورو بجوشونید ده دقیقه که خورشتتونو ت ...

ته دیگ ماکارونی ک با سیب زمینی رنده شده ست چطوریه من بلد نیستم لازمه ادویه یا تخم مرغم بزنم یا فقط سیب زمین رنده کنم .....اولش یکم روغن بزنم ت دیگ بعدش سیب زمینی های رنده شده بچینم🙈🙈؟؟

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊

من بیشتر چیزایی ک میدونم در رابطه با رشتمه🙈میگم شاید بدرد خورد:

برای رفع سردردهای عمومی قرص نخورید،بجاش اب بخورید حداقل ۸ لیوان

اکثر سردردها بخاطر کم ابی بدنه!

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖
2706