2737
2739
عنوان

بیاید اینجا هر کدوم یه چیز مفید که بلدیمو به هم یاد بدیم

| مشاهده متن کامل بحث + 159004 بازدید | 1538 پست

روزی ۸ لیوان اب یادتون نره

۵۰ درصد مشکلات من بعد روزی ۸ لیوان اب حل شد😇😇

یه عمر برای پیدا کردن کسی که درکت کند و تورا همان گونه که هستی بپذیرد انتظار میکشی و عاقبت میفهمی او از همان اغاز خودت بوده ای

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سعی کنید کفشاتون همیشه براق و تمیز باشه

کفش خیلی تو چشمه

یه عمر برای پیدا کردن کسی که درکت کند و تورا همان گونه که هستی بپذیرد انتظار میکشی و عاقبت میفهمی او از همان اغاز خودت بوده ای
2728

اگر اوضاع مالی اجازه میده هرازگاهی کارگر لگیرید نگید کارگر به دلتون‌نمیشینه بزارید به چشم ی پرنسس شما رو ببینه نه کارگر 

من از روز اول کارگر گرفتم الان وقتی خونه کثیفه نمیگه جرا تمیزنکردی یا توی خونه چیکارمیکنی میگه زنگ بزن ببین کارگر وقت داره بیاد خونه خیلی کثیفه

وضع مالیمون هم بسییااااار معمولیه

خدایاشکرت 
روزی ۸ لیوان اب یادتون نره ۵۰ درصد مشکلات من بعد روزی ۸ لیوان اب حل شد😇😇

اشتباهه خوشگلم.

افراد با طبع بلغم و دم نباید زیاد آب بخورن....چاق میشن و مشکلات دیگه براشون بوجود میاد...

اما صفرا و سودایی ها بخورند.خوبه

روزی ۸ لیوان اب یادتون نره ۵۰ درصد مشکلات من بعد روزی ۸ لیوان اب حل شد😇😇

من از آب خوردن متنفرم بجاش مجبوری هر روز چای کمرنگ دم میکنم همش دم دستم میزارم در طول روز همش چای میخورم 

2740

سس تار تار تو خونه خودتون درست کنید با فلافل خیلی خوشمزه اس

خیلیم ساده اس😋😋

در مورد خونه داری فقط میدونم اگه هرچیزی رو ک برمیداریم بزاریم سرجاش نیاز ب مرتب کردن نی🥰😁

دقیقا

بهش میگن نظم لحظه ای

من از وقتی اینکارو میکنم کارام سبک تر شده و حس ارامش دارم

ولی تا بیای عادت کنی سخته کمی