2733
2734
عنوان

رفتم لبمو ژل زدم

| مشاهده متن کامل بحث + 5730 بازدید | 90 پست

عکسسسسسسسسسس بده ببینیم شایدمشتری شدیم😏😏😏

گرگ باش....🐺همین دیگه گرگ باش!خداشاهده منم از یه جا خوندم گفتم حتما خوبه به شماهم بگم...اصلا به من چه میخوای برو مرغ باش🐔...تخم بزار والا🐣😒😒                                      (  تیکر تولد ۱ سالگی پرنسسم😍😍😍😍😍)
عزیزم هزینه ش چقدشد؟

۸۰۰ شد عزیزم

گفتند که او🤴🏻عاشق 😍 گیسوی کمند👰🏼 است❤️ موهای من 👸🏼از عصر  همان روز🌞 بلند است👱‍♀️💋😍😘خدای مهربونم ممنونم که بالاخره منم به آرزوم رسیدم و مامان شدم 🥰 دخترم همه ی زندگیمونه❤️❤️❤️❤️🤩😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عکسسسسسسسسسس بده ببینیم شایدمشتری شدیم😏😏😏

😂😂😂😂 واقعا دلم شاد شد این وسط

گفتند که او🤴🏻عاشق 😍 گیسوی کمند👰🏼 است❤️ موهای من 👸🏼از عصر  همان روز🌞 بلند است👱‍♀️💋😍😘خدای مهربونم ممنونم که بالاخره منم به آرزوم رسیدم و مامان شدم 🥰 دخترم همه ی زندگیمونه❤️❤️❤️❤️🤩😍
2731
خانوما تزریق ژل خیلی درد داره عایا؟؟؟؟

نه خیلی قابل تحمله البته من آستانه دردم بالاس کلا 

😂😂😂😂 واقعا دلم شاد شد این وسط

😂😂😂😂😂پس چون دلت شادشد عکس بده شیرینیش😁😁😁

گرگ باش....🐺همین دیگه گرگ باش!خداشاهده منم از یه جا خوندم گفتم حتما خوبه به شماهم بگم...اصلا به من چه میخوای برو مرغ باش🐔...تخم بزار والا🐣😒😒                                      (  تیکر تولد ۱ سالگی پرنسسم😍😍😍😍😍)
وقتی ژل رو تزریق کرد دردت نگرفت؟😥

نه خیلی لب بالا دردش یکم حس میشد قابل تحمل بود

2738
استارتر درد داشت؟  هزینه اش ؟

نه قابل تحمله ۸۰۰ شد

خواهر شوهرم هفته پیش زد

روزی که میزنی برجستست

فرداش ورم میکنه بززززرگ و بد میشه سه روز بعد تازه حالت میگیره و ورمش میخوابه اصلا معلوم نمیشه ژل زدی،صبر کن یه کم بابا چقدر خودت و شوهرت عجله دارید

شوهرت رو بگو که گفته برو تخلیه😂😂😂😂

ورمش که بخوابه اینقدر کوچیک میشه که میگی برم باز تزریق کنم این کمه

۸۰۰ شد . گفت معمولا بالای یک سال اما بازم جذبم بشه دیگه مثل اولش نمیشه یکمش میمونه. منم خیلی دوست دا ...

کدوم شهری؟ووووویییی ذوق کردم منم میرم میزنم 😍😍😍😍من لبم کوچیکه دوست دارم برجسته تر بشه.

دلم میگه پاشو بریم بیرون قدم بزنیم.باسَنَم زمینو چنگ میزنه میگه نه تروخدااا نریم 😑
یک سی سی  معمولی ه و زیاد نیست و تا گاهی دوهفته   ورم داره و کبود باید بشه. و کبودیش ...

اشتباه نکردم که لب بالامو بیشتر زدم؟؟؟؟ نباید یه اندازه میزدم؟؟؟ 

2706