2703
2553
عنوان

رفتم لبمو ژل زدم

5715 بازدید | 90 پست

بچه ها لبمو دیروز ژل زدم همین ساعتها حدودا الان خیلی ورم داره خودمم طبیعی میخواستم استرس گرفتم لب بالام کوچیکتر از لب پایینم بود لب بالامو بیشتر زدم کی ورمش میخوابه شکل اصلیش معلوم میشه؟؟؟ شوهرم صبح گفت اگه اینجوری بمونه برو تخلیه کن خیلی اعصابم خورده

گفتند که او🤴🏻عاشق 😍 گیسوی کمند👰🏼 است❤️ موهای من 👸🏼از عصر  همان روز🌞 بلند است👱‍♀️💋😍😘خدای مهربونم ممنونم که بالاخره منم به آرزوم رسیدم و مامان شدم 🥰 دخترم همه ی زندگیمونه❤️❤️❤️❤️🤩😍

الان لب بالام ورمش بیشتره از لب پایینم لب پایینم اصلا ورم نداره میگم شاید اشتباه کردم لب بالامو بیشتر زدم ! کسی بوده اینکارو کرده باشه؟؟؟

گفتند که او🤴🏻عاشق 😍 گیسوی کمند👰🏼 است❤️ موهای من 👸🏼از عصر  همان روز🌞 بلند است👱‍♀️💋😍😘خدای مهربونم ممنونم که بالاخره منم به آرزوم رسیدم و مامان شدم 🥰 دخترم همه ی زندگیمونه❤️❤️❤️❤️🤩😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
عکس

اصلا نمیتونم عکس بدم حس خوبی ندارم کبودم شده! 

2714

عکس بده بیشترتمرکز کنیم ببینیم کی ورمش میخابه😏

چند روز دیگ میرم دکتر.مطمینم دکتربم‌میگه                خانوم شوما تو کیونتون یه تومور بدخیم دارین  ..که یه جاهایی باید میریدین ب بعضیا ولی بجاش احترام نگهداشتین  

بیشتر حرف شوهرم توو مخم رفته خودم دیدم ورم داره اما اون اینجوری گفت اعصابم خیلی خورد شد . اون کلا از اول مخالف بود بزنم خودم میخواستم گفتم طبیعی میزنم که نتیجش شد این! 

2706