2737
2734
عنوان

رفتم لبمو ژل زدم

| مشاهده متن کامل بحث + 5730 بازدید | 90 پست
همچین ورمش میخوابه که خودت میگی کاش بیشتر میزدم یه کم صبر کن 

تا چقد بعدش ورمش میخوابه؟؟؟ چند روز؟؟؟؟ امروز پاشدم شوهرم میگه چرا نخوابید ورمش؟؟ گفت باید تا امروز میخوابید ورمش😐

گفتند که او🤴🏻عاشق 😍 گیسوی کمند👰🏼 است❤️ موهای من 👸🏼از عصر  همان روز🌞 بلند است👱‍♀️💋😍😘خدای مهربونم ممنونم که بالاخره منم به آرزوم رسیدم و مامان شدم 🥰 دخترم همه ی زندگیمونه❤️❤️❤️❤️🤩😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تا چقد بعدش ورمش میخوابه؟؟؟ چند روز؟؟؟؟ امروز پاشدم شوهرم میگه چرا نخوابید ورمش؟؟ گفت باید تا امروز ...

اگرم خدایی نکرده  بد شد خوشت نیومد نگران نباش تا 1سال کلا میخوابه ورمش.جای معتبر زدی؟

دلم میگه پاشو بریم بیرون قدم بزنیم.باسَنَم زمینو چنگ میزنه میگه نه تروخدااا نریم 😑
یه هفته صبر کن خوب چه عجوله شوهرت😂

آره کلا با این کارا زیاد موافق نیست برعکس من که عاشق اینجور کارام😐 کلی شاکی شده از دیروز امروز بهش گفتم تا ۴ روز اینا ورم داره میگه نه انقدر دیگه نباید باشه میگه زیاد زدی ! کلا ۱سی سی زدم ! 

گفتند که او🤴🏻عاشق 😍 گیسوی کمند👰🏼 است❤️ موهای من 👸🏼از عصر  همان روز🌞 بلند است👱‍♀️💋😍😘خدای مهربونم ممنونم که بالاخره منم به آرزوم رسیدم و مامان شدم 🥰 دخترم همه ی زندگیمونه❤️❤️❤️❤️🤩😍
2731
اگرم خدایی نکرده  بد شد خوشت نیومد نگران نباش تا 1سال کلا میخوابه ورمش.جای معتبر زدی؟

الان بهش بگم که دیگه هیچی! آره جاش که معتبر بود دکتر بود دوستام پیشش زده بودن خیلی خوب شده بود!  ژلشم جلو خودم آورد باز کرد با تاریخ و استاندارد و اینا همه چیش خوب بود! 

نمیترسی یهو شوهرت که داره چیز میکنه لبت بترکه ژلات ببره تو دهنش؟؟    

نه بابا این ازون ژلا نیست که بترکه . این عین بافت خود بدنه نوعی از چربی خود بدنه به خاطر همینم بعد یه مدت جذب میشه

آره کلا با این کارا زیاد موافق نیست برعکس من که عاشق اینجور کارام😐 کلی شاکی شده از دیروز امروز بهش ...

ولش کن بابا 😂تا یه هفته صبر کن انشاءالله خوب میشه.منم خیلیی دوست دارم بزنم.چقدر شد هزینش؟

دکترش چیزی نگفت درمورد اینکه کی ژلش کاامل میخوابه؟یعنی تا چند وقت دووم داره؟

دلم میگه پاشو بریم بیرون قدم بزنیم.باسَنَم زمینو چنگ میزنه میگه نه تروخدااا نریم 😑
2740
نه بابا این ازون ژلا نیست که بترکه . این عین بافت خود بدنه نوعی از چربی خود بدنه به خاطر همینم بعد ی ...

وای جدیی

من هرکسی رو میدیدم ژل زده ناخودآگاه فکرم مشغول میشد

ممنون منو از تاریکی های نادانی نجاتم دادی😂😂

سرنوشتت فقط و فقط دست خودته

عزیزم هزینه ش چقدشد؟

خدایا تو را به علی اصغر امام حسینت قسم میدم هرکی منتظر فرزنده،فرزند سالم و صالح نصیبش کن خدایا یه پسر صحیح و سالم به من بده خدایا همه ی جوونا ازدواج خوبی داشته باشن،برادر مجردم هم یک دختر خوب و با ایمان نصیبش کن و خوشبختش کن،خدایا مشکلات مالی همه را برطرف کن مشکل مالی پدرمم برطرف کن و دوباره پدرم وضعش خوب بشه تا مثل قبل به همه کمک کنه،خدایا عزیزانم خوشبخت و خوشحال و سالم باشن،خدایا دخترم همیشه سالم و موفق باشه و خوشبخت ترین بشه،الهی آمین اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم        سه شنبه ۱۴۰۲/۱۰/۵ شب ۲۲:۴۳           خدایااااااا شکرتتتتت
ولش کن بابا 😂تا یه هفته صبر کن انشاءالله خوب میشه.منم خیلیی دوست دارم بزنم.چقدر شد هزینش؟ دکترش چی ...

۸۰۰ شد . گفت معمولا بالای یک سال اما بازم جذبم بشه دیگه مثل اولش نمیشه یکمش میمونه. منم خیلی دوست داشتم برا همین زدم . عشقشو داشتم . خواهرمم زده ولی پیش این نزد اون خیلی ورمش زود خوابید.الانم خیلی تابلو نیست طبیعی شده

2706